bugün 1260 başlık

yılmaz bektaş

1. 2 0
    eski kaçakçılardan hacı muhittin bektaş ın oğlu ve şu andaki dünya uyuşturucu piyasının en büyük ismidir. 32 yaşında ve siirt'lidir binlerce mensubu bulunan güneydoğunun en büyük kürt aşiretlerinden botan aşiretinin ileri gelenlerindendir. milyarlarca dolarlık bir servetin sahibidir.

las vegastaki ünlü bir kumarhanenin gizli ortağı, fashion tv nin eski sahibidir, 2002 Man Of The Power listesine girmeyi başarabilmiş iki türk ten biri olan bektaş'ın ismi ismi ferrarinin platin listesindedir. etiler deki bir oto galerisinde dündar kılıç ın torunu ile çatışmaya girip yaralanmıştır. şamdanisimli barda; masasındaki kızlara baktığı için ünlü dansçı joaquin cortesi dövmüştür. italyan ve rus mafyasıyla çok yakın bağları vardır özellikle ispanya ve amerikadaki en güçlü mafya örgütlerinin bile kendinden çekindiği söylenmektedir. bağlantısı olan her ülkede aşiretinden gelen yüzlerce adamı ve koruması vardır.
    Saddam Hüseyin in oğluna dünyada sadece 44 tane bulunan 4 Milyon dolarlık bir Rolls Royce Park Word hediye etmiştir. ADRIANA LIMA, paris hilton, JOYCE GiRAUD, nigar talibova, deniz akkaya, çağla şikel, YAGMUR UNAL, kate moss tuba ünsal gibi kadınlarla birlikte olduktan sonra şimdi de 2006 Kainat Güzeli olan Zuleyka Mendoza ile birliktedir.
    ne kadar ilginç ve gariptir ki kendisinin büyük bir uyuşturucu kaçakçısı olduğu herkes tarafından bilinmesine rağmen, büyük bir şebekenin lideri olan yılmaz bektaş şimdiye kadar sadece bir defa sorgulama görüp ifade vermiştir.
  2. 1 -1
    geçenlerde konuştuğum filipinli bir kız tarafından bana, tanıyor musun ? diye sorulduğunda şok olduğum adam. bildiğim halde cevap vermek istemedim. kızın cevabını merak ettim. sordum, prensmiş. öyle dedi. filipinli çok ünlü bir aktrisle evli olduğu için filipinlerde bayağı ünlüymüş.
  3. 1 -1
    şimdi efendim malum okurken internette yahoo üzerinden bayagi bir chat yapiyorduk söylemesi ayip, tabi kamera açan tek millette filipinliler olduğundan epey bir arkadaşımız olmuştu. Neyse kızla tanışıyorum her zamanki asl muhabbeti, Turkey yazıyorum o anda "do you know Yilmaz Bektas?" sorusunu alıyorum. Allah Allah! abicim bu durum belki inanmayacaksiniz 100 defadan fazla olmustur! ama ben her defasında tanımadığımı söylüyordum çünkü tanımıyordum, neyse sonunda canıma tak dedi google dan epey bir araştırma yaptım. Efendim bu zat-ı muhterem filipinlilerin gurur kaynağı, sembolü Ruffa gutierrez hanımla evlenmişmiş, filipinlerdeki herkes tanıyormuş. Araştırdık iyice mafya olduğunu da öğrendik tabi. Beşiktaşla da bağlantısı varmış herhalde yanlış hatırlamıyorsam, ne diyelim Allah ıslah etsin.
  4. 0 0
    filipinli kızların tanıdığı tek türk ünlü.
yılmaz bektaş ile alakalı başlıklar