bugün

Şu sıralar almayı düşündüğüm telefon marka ve modeli. 5,9 inç' lik dev bir ekranı var ama elde tutuluşu gayet rahatmış. Tasarım ve donanım açısından çok beğendim kendisini. internet aleminde 1048 tl ye ithalatçı garantili(hangi firmadan garantili olduğunu öğrenemedim) fiyatı ile mevcut bir şekilde satın almamı bekliyor ama endişelerim var güvenilir bir satıcı bulursam almayı düşünüyorum.
samsung, apple gibi firmalar üretse minimum 4000 liradan satılacak bir telefondur.
3 haftadır kullandığım telefon şarjı mükemmel gidiyor ayrıca Kamerasıda çok iyi.
hakkında bilgi almak istediğim telefon.

alacak gibiyim.
Al gitsin, Pişman etmeyecektir.
En önemli güzelliği, işlemcisi snapdragon 625 olması. Bu orta segmentte kullanılan işlemci, 525 dahil hiçbir şekilde telefonunu yormaz ve ısınmayan telefonlar bu işlemcileri kullanan telefonlardır, unutmayınız.
Kamera ve fps olayı sizi mutlu edecektir. Burada düşünülmesi gereken detay bataryanın 4000 mah olmasıdır. Redmi 2 plus 5300 mah değerinde sandığım telefondur. Ve hatırladığım kadarı ile, aralarında bariz bir fark yoktur.
Fiyat performans olarak kendisinden daha iyi bir telefon yoktur. Bataryası 4000 mah olduğu için şarjı inanılmaz yavaş gidiyor, şarj sıkıntısı çok az yaşarsınız hem çok yavaş gitmesinden ötürü hemde feci hızlı şarj olmasından dolayı. Tipi de çok güzel ve devasa bir ekranı var ki zaten 5.99 inc. Şu telefonun aynısını iphone, Samsung yapsa en az 3000 tl olurdu. Fiyat performans olarak en iyi gösterilen J7 Prime'dan çok daha iyi bir telefon, özellikleri çok daha iyi.
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, hiç bir şekilde bir problem yaşamadım. Bundan önce iPhone 6 kullanıyordum, açıkçası iPhone 6'yı aratmadı.
Yeni aldığım telefon dev gibi ve özellikleri süper.
kullandığım eşe dosta tavsiye ettiğim mühthiş özellikli telefondur. Kullanın, Kullandırın.

(bkz: xiaomi sevenler derneği)
Efsane bir telefon hepinize öneririm arkadaşlar. Resmen uçak ve tasarımı da harika.
telefon bakanlar xiaomi mi 9t modeline baksınlar. türkiyede 2.800 lira fiyatı, biraz yüksek avrupada 280 euro civarı ama gerçekten hava atmak için bile güzel (diyecek bir şey yok çoğu insan bu yüzden telefon alıyor)

görsel
1 buçuk seneden beri kullandığım telefonum. Kimi zaman oluşan ekran donmaları can sıkabiliyor, sabır zorluyor. Özellikleri ve ekran boyutu oldukça güzel ama bunuda değiştirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum
2. yılımı doldurdum, bir kez garantiye yolladım çünkü bataryası şişmişti.

telefon her işimi rahatlıkla karşılıyor, oyun, film, gündelik işler... çok memnunum, 64 kendi hafızası bir de 64'lük SD kart taktım, dolmuyor *

tek eksiği kamerası çok iyi değil yani, sizin için pek önemli değilse kamera harika bir f/p cihazı.

son vergi zamlarıyla 2000 TL'ye yaklaşmış fiyatı ben aldığımda 1200 filandı.