bugün

an itibariyle taze sözlük yazarıdır. hoşgelmiştir. okuyor annesi mühendis olacaktır.
zeki olduğunu gözlerinden anlaşılandan biridir. pek sempatik, bir o kadar da yakışıklıdır.
the kene nin sürekli ön plana cıkartmak için gün anıyla çabaladığı lakın aslında buna gerek olmayan çunku yazdıkları okundugunda kısa zamanda zaten sözlüğün en ön planına cıkacagı gorulen yeni yazar.
charles xavier. x-men'den keltoş ve felçli olanı. akıl okuma yeteneği vardır. magneto ile de zamanında kankadır. patrick stewart tarafından sinemada canlandırılmıştır.
bir zamanlar galatasaray formasıda giyinmiş olan portekizli karizmatik futbolcu (bkz: abel xavier)
(#246238)

herkes efendi efendi galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlarken,tuncay'a hindi ile espri yollu laf sokarken,bu arkadaş fenerbahçe'ye ezik deme terbiyesizliğini yapmıştır.fenerbahçe bir spor kulübüdür.bilmem kaç milyon taraftarı vardır.tıbkı galatasaray ve beşiktaş'ın olduğu gibi.üç büyükler 100 yıllık çınardır ve hiçbiri ezik değillerdir.

sevincini anlıyorum ve sonuna kadar hakkın olduğunu düşünüyorum.ama bu sana fenerbahçe'ye ezik deme hakkı vermez.
masmavi gözleri ile etrafa mavi mavi bakan, pek bir suskun, saygılı, seviyeli, arkadaşlarının söylediği kadarıyla randevularına hep geciken, birçok entryi beni güldüren yazar kardeşim.
(bkz: charles xavier)
gözüktüğü gibi suskun olmayan, eğlenceli vede oldukça orjinal bir kişidir.elektronik mühendisi adayıdır.
bembeyaz teni antalya'nın kavurucu güneşi altında kızarmış tavuk gibi kıpkırmızı olan yazar. daha karizmatik oldu ama.
reşit olmak ondan sorulur artık.
çaylak olunca sözlükten uzak duran yazar.yazsa da tekrar yazar olsa
artik yazmayacak yazar yazsada atilacak yazmasada atilacak yazar **
bu ismi "zaviyer" diye telaffuz ediyorlar.
yıllar yılı "şaviyer" diyordu spikerler, kandırıldık lan.

zaviyer, zaviye, zavyer, zavye hepsi aynı toprağın çocuklar. yapmayın böyle şeyler.
Müslüman olmuş portekizli eski futbolcu. 2002-2003 yılı devre arasında Galatasaray forması da giymiştir.
ikinci nesil silik.
ingilizce'de 'zaviyer', 'şaviyer' ya da 'haviyer' diye değil de 'exzaviyer' şeklinde telaffuz edilen isim.
(bkz: ikinci nesil silik)
(bkz: abel xavier)
güncel Önemli Başlıklar