bugün

genç ve gelecek vaadeden futbolcular için kullanılan sıfat.

(bkz: theo walcott)
(bkz: freddy adu)
(bkz: stewart downing)
(bkz: küçük ibo)
fm de genç ve önü açık olan yıldızlardir.
bazıları :
sherman cardenas,
marcelo,
falcao,
andres guardado.
(bkz: valeri bojinov)
(bkz: carlos vela)
(bkz: kerlon moura souza)
oyunda değişik bir mantıkla gösteriliyor bunlar. bir genç sonradan da wonderkid olabiliyor yani. misal oyun içerisinde 2008 yılında brezilya dan oldukça ucuza kaptığım 90 doğumlu defansif velet, bende bir altı ay oynadıktan sonra wonderkid oldu. adamın o yaşta tüm fiziksel özellikleri 15 üzerinde zaten wonderkid olmasa da ne olur fikriyle almıştık ama piyango vurdu.

niye mi yazıyorum bunu? biliyorum ki oyunun wonderkid fetişistleri var. yani bir genç alacaksa "wonderkid" olmasının tek kıstas olduğu arkadaşlaradır lafım.
2007 veya 2008 oynayanlar için 2020 wonderkid'leri(en azından bazıları):
- anıl şen (beşiktaş altyapısı)(st)
- marco iuliano (river altyapısı)(st)
- christian bach (galatasaray altyapısı)(wl)
- osman serdar (fenerbahçe altyapısı) (dc)
- diego diaz (river altyapısı) (dm,dc)
- juan santana (river altyapısı) (dc)
- sevim başaran (leverkusen altyapısı) (st)
- friedrich engels (bayern altyapısı) (st)
bu isimleri özellikle 2016 yılından sonra ısrarla aratınız.bazılarının fiyatı 16 yaşında iken bile 30 milyonun üzerindedir ama rahat olun ve paraya kıyın.
bu oyuncuların hepsini aynı takıma toplayabilirseniz ya 10 yıl üstüste cl şampiyonu olursunuz* ya da ticareti tercih ederek milyar dolarlık bütçe sahibi olabilirsiniz.
yoğun istek üzerine edit:bu oyuncular, fm fanları tarafından tasarlanmış oyunculardır.bu sebeple aynı isimle sürekli oyunun database'inde mevcutturlar.
ps:marco iuliano benim tasarımımdır.
(bkz: emre çolak)
sözlükteki en yakın arkadaşım. yazılarını büyük bir zevkle okuyorum. iyi ki varsın, en yakın dostum.
Harika çocuk anlamına gelen kelime.
Ağırlıklı olarak futbol terimi gibi kullanılsa da Herhangi bir konuda gelecek vaadeden çocuklara-gençlere denir.

Futbol için (bkz: Marc Muniesa)

Müzik için (bkz: Alexander Rybak)
(ha bu aleksandır ribak'ın müzisiyenliği tartışılır ama norveçliler böyle gösteriyor.)
(#8571219) nolu entrysi ile inci sözlük'teki kimseleri anneye küfür etmemek konusunda uyarmaya çalıştığını beyan eden yazardır. ancak oldukça başarısız olmuştur. haa böyle bir şeye neden girişmiş onu anlamak güç. her türlü küfür edilsin, her türlü kayılsın anneye küfür edilmesin diye çağrılarda bulunmak oldukça afaki.

boşuna yorma kendini dostum. *
(bkz: #8676964) ile döktürmüştür. daha ne denilebilir ki?
(bkz: #8200386)

(bkz: maşallahınız var kuzum)
football manager 2010 için aklımdakiler;

batuhan karadeniz - st
eduardo salvio - amr
henri saivet - amr
franco zuculini - dm
sergio asenjo - gk
silviu lung jr - gk
nuri şahin - mc
arda turan - mc
aaron ramsey - mc
romelu lukaku - st
khouma babacar - st
fm 2010 için bir katkı da benden gelsin;

(bkz: alipio duarte brandao)
(#9258923)

ömer üründül'e selam çakmış cici yazar.
(bkz: gareth bale)
benim o hacı 8. nesil yazarım gencim gelecek vaadediyorum. bonservisim elimde.
liseli bir adet yazar.
Fmlerde en cok gelişen oyunculara verilen ad Ömer toprak, abel hernandez bunlardan bazilaridir.
(bkz: semih şentürk)
(bkz: alevli genç)
genellikle menajerlik oyunlarında kullanılan; zor bulunan, aşmış yetenekteki genç oyunculara verilen isimdir.

championship manager 01/02 için bu isimlerin başını maxim tsigalko çekerken, championship manager 03/04'de morgen gamst pedersen ile devam eder. championship manager 4 oyununda ise diego ribas de cunha başı çekmektedir.