bugün

sanki hayatı boyunca tek bir karıncayı bile incitmemiş, piyanist şantör edası vardır.
http://ku.wikipedia.org/wiki/abdullah_%c3%96calan
" ara beni, sımsıcak bir arkadaşlığın ilk adımını at " fotoğrafıdır.

apo'ya top deyince birilerinin zoruna gidiyor sonra...

tövbe tövbe bakışa bak...
içindeki orospu çocuğunu belli etmeyen fotoğraftır.

edit: eksileyenlerin de resimlerini görmek lazım ilgili aramalarda.
yonja gold uyelik aktivasyon kodunu beklerken semdin sakik kankasi tarafindan cekilmistir.
pulitzer ödülünü almıştır.
--spoiler--
görsel
--spoiler--

15 dalda orospu çocuğu oscarı kazanan bebek katili. asılmayıp beslenen, s.kilmeyip sabaha bırakılmış bir şeytan.
daha çok s*çtığım boka benzeyen fotoğraftır.
(bkz: seksi)

edit: la hepiniz s*kmek istiyorsunuz, seksi deyince kızıp kötülüyorsunuz!
biz giremeden silinmis lakin, taraf gazetesinin iki de bir, bi sebeple bastigi ocalan fotograflarindan daha "seksi" degildir diye tahmin ediyorum.
adam hobilerini yazacakmış lan nerdeyse. şerefsizim yonja sandım. egzantirik bakışlı hödö bi foto.
koskoca orospu evladının fotoğraflarıdır, dar ağacında olsa çok daha güzel olurdu.
(bkz: bir göt lalesi gördüm sanki)
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)

(bkz: sen ve 4 kişi daha bunu beğendi)
saati sol koluna taktigina gore buyuk ihtimalle saglak olan terorist komunist parti eski lideri.
maymundan 5 dk. önce doğmuş o.ç nin fotoğrafıdır.
(bkz: lokum lokum)
wikipedianın kürtçe sayfasında böyle bir fotoğraf koyulması gayet doğaldır. tabii bir de bu var;
http://www.turksolu.org/176/foto/abdullah-ocalan.jpg
hem türk solu sayfasındaki hemde wikipediadaki fotosunda görüldüğü üzere adamda fevkalade bir pişkinlik vardır.pişmiş kelle gibi sırıtıyor olması da bu pişkinliğinin bir neticesi olsa gerek.
candostumun katili örgütün elebaşısı,anası belli babası karışık olan hayalperest caninin fotoğrafıdır
900 lü hatlarda kullanılabilinecek türden bir resimdir.
şerefsiz her yerde şerefsizdir lafını doğrulayan bir fotoğraf.
the oc dizisinde başrol alamamış maymun kırması fotoğrafıdır.
müthiş ironik bir fotoğraf. çok komik lan
toplara benzemektedir.
kaç babası olduğunu düşünüp,çıkan toplamla annesine teşekkürü bir borç bilen terör kusmuğudur.
son 1-2 senedir ortaya çıkan haberlere göre ilgili yavsamıstan daha da fena mayası bozuk godoşlar olduğu öğrenilmiştir. Bir tür maşa..