bugün

Gif çalıştırma özürlüsü uygulama. Neden kullanmamakta ısrar ediyorlar anlamıyorum.
görüntülü konuşma gelsin çok lazım acil!!!!
ulan arama yapmadan önce bi sor kitapsız.
Görüntülü görüşme gelmesin dediğim uygulama. Konum işini fake gps ile kurtarıyoruz da görüntü mevzusunu çözmek için prodüksiyon lazım.
Selam baba, selam anne.
Sile sile 10 kişi bıraktım.
Şuanda kaldırmayı düşündüğum uygulamadır. Eğer yeni bir güncellemede arama butonuna bastıktan sonra aramak istediğinizden emin misiniz diye bir uyarı penceresi çıkmazsa ben bu uygulamayı kullanmam arkadaş. Kaç defa oldu telefon sapığı damgası yiyeceğime kullanmam daha iyi amk.
5000 sms paketlerini bitiren uygulama...
Sms devrini sikip atan bir uygulamadır.
online uygulaması çıkmış. bende hemen indirdim bir heyecanla. sonra takip edeceğim kimsenin olmadığını fark edip sildim hemen. güzel uygulamaya benziyordu gibi. bir daha indirim annemi mi takip etsem acaba? off o da çok iyi bilmiyor ki whatsapp ı. neyse yaa.
alın lan benide gruba dediğim uygulama. sıkıldım gayrı üni grubundan.
birilerinin bana mesaj atmasini istediğim mecra , hani bi cuma mesaji bile gelse mutlu olurdum.
yine bi bokluk olan uygulama. bağlanmıyor.

yılbaşı niye kurcalıyorsunuz lan? net.
insanlar telefona bakmadan doyasıya eğlensin diye bozulan uygulama.
Bağlanılamayan uygulama.
Ben de diyorum internetim mi sorunlu? Belli ki bir sorun varmış.
yine bozuldu amk. sinirlerimde bozuldu suan. bu kaç oldu be. whatsapp ında boku çıkmaya başladı yeni uygulama üretin gencler.
keşke şöyle 1-2 gün bozulsa da birkaç tane ruh hastası manyak intihar etse dediğim uygulama. ne ağladınız be.
Ulan duygularımı döktüm kıza ben burda aq uygulaması 364 gün çalışır işimiz düşünce fos.
(#30765285)

bozulma sebebini güzel açıklamış.

gerçekten de bu yüzden olsa gerek swh.
sildirip tekrar yükletmiştir lanet olası o kadar iş çıkardı bide gitti tüm konuşmalar.
Duzelmistir.
arıza yapacak tam vaktini bulmuş, uygulama.
https://web.whatsapp.com/ adresinden whatsapp hesabınıza rahatça ulaşabilirsiniz.
Gerizekalı eski bir sevgilinin mesaj atmasıyla tüm huzurun bittiği ortamdır.
yılbaşına sayılı zaman kala çalışmayan sistem. ayıp lan. itler. para istemeyi biliyorlar.
android telefonlu arkadaşlarımda ara ara çöken uygulamadır. symbianda daha tık demedi.
edit: malesef bendede bozulmuştur ve üzdürmüştür.
güncel Önemli Başlıklar