bugün

sözlük grubuna dahil olunsaydı "ooooo bizden habersiz pilavlı yapıyomuşsunuz mübarekler pehehehe" yazılcak olan programdır.
Mesajlaşma uygulamasıdır. Ayrıca ismael abimizin kızdığı uygulamalardan...
Yeni msn niteliginde.
ota boka grup kurulan ama zevkli muhabbetlerin döndüğü mesajlaşma programı.
1 yıl sonunda 2 lira ödediğin internet ile çalışan konuşma aracı.
Haftalardır bakmadığım uygulama.
Beleş mesajlaşmamizi sağlayan süper bi uygulama.
(bkz: whatsapp kullanmaya yeni başlamış kişi tavırları)
Engellediğiniz insanların, profil fotoğraflarını güncellediklerinde yine de görmenize olanak sağlayan uygulama.ben belki hoşlanmadığım kişilerin fotoğraflarını görmek istemiyorum.
Cevrimici olusunu izlemekte sevdaya dahil mi ?
Biri Bir sey yazdi acmadim kayboldu nasil bulucagiz programi.
karşıdaki kişinin numarası sizin telefonunuzda kayıtlı olduğu halde, sizin onda kayıtlı olup olmadığınızı öğrenemediğiniz uygulama. bu özelliği de olsa gönüllerimizin uygulaması olacak.

edit: işimizi olasılağa değil, kesin bilgiye bırakmak istiyoruz eleştiren arkadaşım.
dünyanın en illet uygulamasıdır. resmen paranoyaklaştım. zırt pırt online olmuş mu diye girip bakmaktan bıktım usandım, ama olmuyor arkadaş! O telefon elimin altında durdukça açıp bakıyorum o'nunla olan konuşma penceremize. Görüyorum ki hiç birşey yazmamış, oturuyorum mal gibi yerime. Yeter lan. Ergenleştirdin beni whatsapp, alacağın olsun whatsapp...
insanı eski tarz mesajlasmadan uzaklastiran uygulama. kendisinden whatsup diye bahsedenler vardır ki o ayrı bir konu.
Yeni güncelleme ile mavi tik gelmiştir. Karsi tarafta mesaj okunduğu an tikler mavi oluyor. Mesaj ulaşıp okunmaz ise yine eskisi gibi renksiz tikler.
su mavi tik androide mi gelmedi yoksa sadece bana mi?
Yeni mavi tikle karşımıza gelen uygulamadır.

Çok Sevgili ayıracak bu whatsapp çok. Demedi demeyin.
Tez zamanda bir yolunun bulunup kurtulunması gerek özellik insan ilişkilerimiz zedelenecek yahuu.
Çok tepki almış olacaklar ki görüldü uyarısını anında kaldıran uygulama.
daha güncellemesini yüklemeden görüldü özelliğini kaldırdığını duyduğum uygulama.
ne kadar tepki alırsa alsın son görülme uygulamasını kaldırmaması gereken internet üzerinden mesajlaşma uygulaması.

son görülme de kalkarsa paranoyalardan paranoya beğenrsiniz artık. *
Sayesinde hayatım zevksizleşti. Dışarı çıkalım diyen arkadaşa yazmıyım diyorum, normal arkadaşlar bişey soruyo onlara da cevap yazamıyorum. Hoşlandığım kıza yazayım diye girmek istiyorum bana yazan kızlara cevap vermemek için giremiyorum. Tam o ara bi de annem yazıyo cevap vermesem arıcak mecbur girmem lazım. Ulan vatsap. Son görüldü, girmiyosa uyuyodur ya da sevişiyodur fasilitesi yüzünden konekşınlarım çok zarar görüyor.
Zuckerberg'in aldığı ve bize haram ettiği bir uygulama.
mavi tik uygulamasından sonra da anlayabildiğimiz gibi Mark Zuckerberg çiftlere diyor ki; "aranızda hala ayrılmasını bilmeyen hayvanlar var!"
bu devirde sosyal medya ve whatsapp(veya benzeri uyg.) kullanıp da ilişkisini sağlıklı sürdürebilene saygı duyuyorum valla.
facebook etkisini göstermete başladığını belli etmiştir.
misyonunu ve vizyonunu resmen whatsapp ile birleştiriyor.
kullanmamakta ne kadar haklı olduğumu anladım.
birazdan telefonumdan şutlamayı düşündüğüm aplikeyşın.