bugün

Tokat yemiş gibi olursun hele açıklaması yoksa daha kötü. Durup dururken yapan karaktersizdir.
12 kez aynı kişiden yediğim engel.13. ve sonuncuyu da ya birazdan ya da yarın yerim.
Önemli birinden yediyseniz koyar.
eski sevgilim sebebiyle deneyimlediğim durum. hayır engellemek nedir. ne salak adamlar var yahu. sadece son görülmene bakıp çıkacaktım..
Yine nasıl bi öküzlük ettiyseniz.

Not: kişi kendinden bilir işi.
ismini görürsün sohbet sayfası onun ismi klavyen, mesaj atmak için her şeyin hazırdır. yalnızca 2. tik bozar işi. zulümdür.
görsel

edit: bana ait değil akideşler.
Sırf bir kıza WPdan doğumgünü mesajı attım diye engel yemiştim.
bunun facebook tan olanını yedim ben. ilk zamanlar koyuyor ama sonra şoku atlatınca götünüzle gülüyosunuz. değişik bir his, her canlı tatmalı.
Olur arada öyle şeyler yeaaa çok kurcalamayın.
Hee at gibi giden it gibi dönüyor Bunuda unutmayın.
(bkz: afiyet olsun)
whatsapp tan engellenmektir. Hemen sms atılır cevap alınamazsa aranır ama kezolukta master olmuş kişi numara engelleme de yapmışsa numarasının dağıtılmasını istiyor olabilir.
Whatsappta engelleyince tüm hayatından,anılarından engellediğini zanneden eski sevgili davranışıdır.ya da yeni sevgilisi telefonu alıp engeli basmış da olabilir.bilemedim şimdi.
Dünyanın sonu değildir.
Ortada bir taciz unsuru varsa oldukça normal olandır.
Kendine güvensiz insanların yaptığı bir şey. Neden korkuyorsun ki whatsapp tan nasıl zarar verebilir insan?
Aha arkadaşın fotoğrafı gözükmüyor. Akıllı telefonu sattı mı acaba?
Üzücü, üstüne senin engel attığındır ve sürekli acaba engeli açmış mı diye kontrol ettiğindir.
Oha dedirten durumdur. Oğlum whatsapp’tan engel yemeyi nasıl başardın. Whatsapp’ı mı taciz ettin whatsapp’a mı sarktın ne yaptın? Cidden whatsapp man yani.
Ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde.

Çok hoş bir duygu yaşayın derim.
ben engel yiyecek bir hareket yapmam daha doğrusu mesaj atmam genelde engelleyen ben olurum engellenirsemde 2 hat kullandığım için diğeriyle devam ederim.engeli aşarım bir nevi.
Canı isteyince yazıyor, yazıyor çiziyor, sonra hop engel. Reva mı bu kardeşim?

imanına yarın senin yerine birine merhaba der aldatırım da, artık günah benden gitmiş olur. Sebebi sensin.

Yeterince kalp ağrım, dünya ağrım var benim.

(birine gönülden merhaba demek, bir aldatmadır.)