bugün

kasınanı kasırlar,ne kadar asık olunursa olunsun ask edeple yasanması gereken biseydir,motorize boyutlara cıkımaya gerek yoktur.
Fahişeliğin bile şeklini değiştiren ve genelde para yerine kontoru tercih eden 21. yy. teknoloji kızları ya da karıları.
günümüz teknolojisi biraz daha ilerlediginde bu olayla istigal eden ciftler karsılıklı sanal orgazmda yasayabilir.
sapına kadar çift taraflı abazan muhabbetidir. soyunan da soyduran da.
(bkz: hanım koş kızlar webcamde soyunuyor) dedirtebilecek başlık...
(bkz: sözlükte hanım koşturmak)
(bkz: sarı düğme)
(bkz: sanat icin giyinirim)
zannımca ismail yk abimiz şarkısında bu kızlardan bahsetmekte..birden webcamini açtı bana bir hareket yaptııı diye ayan beyan bu kızlardan bahsediliyo..evet evet bu kızlar..yazdıkça kendim de inanıyorum..
ahlaksızlığın alıp başını yürüdüğü bir zamanda yapılması çokta abes olmayan bir girişim
karşıdaki kişi sevgilisiyse sorun olmayacak, hatta sevgilileri tarafından daha bi sevilecek kızlardır.
dejenere iliskilerde varılacak zirve noktasıdır.
azgın kız modelidir.bir de lisedeki kızların bazılarındaki "benimle yatar mısın?" sorunsalı vardır.

(bkz: web cam açmamak için uydurulan bahaneler)
85'lik sütyeninden göğüslerini aralarken odasının kapısından içeri usulca giren babasına, göğüsleriyle birlikte yakalanma ihtimali olan kızlardır.

(bkz: ben bunu gördüm)
soyunduğu kadar kolay verme ihtimali bulunmayan kızlardır.
(bkz: verme)*
(bkz: tarkan ın vermesi değil bu)*
Kaşardır. Kendini tatmin ettiğini sanır. Beğenildigini sanır halbuki yurdumda 10 erkekten 9 u abaza olunca pekde bu olaya kanmamalı.
http://www.eyeballchat.com sitesinde biraz uğrasinca yaptirilabilen eylem.
dünyaya acılan kaşardır.
Genelde yabancı kızlar soyunur onlar için sorun olmaz sokagın ortasında laptoptan nete baglandıklarında bıle sokagın ortasında soyunurlar halk yadırgamaz sıcaktan yanmış der yada güneş banyosu yapacak der ama türkiye'de bıraz zordur bu iş genelde bu işi yapmayı hoslanan kızlar knt karsılıgında yaparlar mirc gırıp ordan bıtane bulursun ondan sonra msn de knt sayesınde soyabılırsın ılla knt almana gerek yok yerden bir tane knt yukleme kartı bul oda senı idare eder.
(bkz: web camda baskasinin goruntusunu izletmek)
değişik gruplara ayrılırlar;
- 250 kontör karşılığı bu işi yapan ablalara "küçük fahişe" denir.
- karşılıklı yapılması durumunda bu olaya "sanal sex" denir.
- eğer abla tek taraflı soyunursa ablaya "denyo" denir.
- denyolarda ikiye ayrılır;
1- harbiden denyo olan ablalardır.
2- bir tarafını göstermekten zevk alan ablalardır.
adlari gecince maalesef ki cogu erkege, "ayip be ayip yerine", "hani? nerde?!" tepkilerini verdirten peynir türleridir.
annem göster ama elletme dedi diyen kızlardır.
(bkz: zarından korkan pula el sürmesin)
(bkz: webcam acmadan önce makyaj yapan kız modeli)
havanın çok sıcak olduğu bir günde ferahlamak için soyunurken o esnada webcam'ın açık olduğunu unutan masum kızlar da olabilir.