bugün

tuvalette olupta kapıyı kilitlemiş olan insanların, her defasında karşılaştığı ve 'dolu' olarak cevaplamak zorunda kaldığı bir olaydır.
(bkz: wc kilitliyken kimse var mı diye kapıya vuran tip)

(bkz: tip diye başlık açıp olayı tanımlamak)
genelde sakacı tıplerdir ve cogu zaman agzı burnu dagılmıs haldedirler *
(bkz: wc kapısına vurmadan içeri dalan insan)
ses duymadan tatmin olamayan tiptir.
acele et, sıkıştım demek isteyen ancak ayrıntıya girmeden kimse var mı diyen tiptir.
(bkz: gel) denilesi kişi. *
sesi duyduktan sonra kapıyı tekmelemeye başladıysa durum vahimdir.
-tık tık tık.
+dolu.

kardeşim kapı kilitli anlayıver bir zahmet.
-kimse var mı?
+gel gel panayır var!
-neeey..
+gel diyorum zaten bende hobi olarak kilitliyorum kapıyı bi çıkar amacım yok yani.
-hıı. (sessizlik)
+....
-pardon abi.*
+sensin pardon!
içeriden ''dolu'' cevabı aldıktan sonra, hala kapı kolunu zorlayan modelleri de mevcuttur. bununlada kalmaz efenim. eğer wc camı buzlu cam ise, ızdırap olmak amaçlı kapının önünde dikelir, göremese bile içeriyi kesmeye çalışır. hayır herifin bokunu görsen ne olacak? siz çıktıktan sonra birde sanki suçluymuşsunuz gibi ters ters bakarlar. allah akıl fikir versin diyorum.
sadece rahatsızlık vermek isteyen dövülesi insan.
belkide yardıma ihtiyacı olan kimsedir.
iÇERDEKiNiN RUH HALiNi VE BUNA BAĞLI ÇIKARDIĞI SES TONUNU MERAK EDEN SADiST RUHLU iNSAN, MAHLUK.
(bkz: uyuyan insana uyuyor musun diye sormak)
arkadaşım biraz çabuk hallet işini demek isteyen insandır.
kapının kilitli olduğunu bilmediği için kapıya vuran tiptir.
Kapının kilitli olduğunu anlaması için geçen sürede ses verilmediğinde kapıyı yumruklayarak panik havasına giren kişi.
kapıya vuran tip içerdeyken dışarıyı kontrol ediyorsa daha da acaip olan durum..
hiç üşenmeden kalkılıp, soran kişinin kafasını klozete sokmakla sonlandırılacak eylem.
içeride çok durdun dışarda bu kadar kuyruk var çık artık pis pis de kokuttun yıllık mı geliyorsun wcye demenin kibar yoludur.
(bkz: montunla mı sıçıyorsun be arkadaş) demenin kibacasıdır.
son çırpınışlarını geçiren tiptir.
sifon çekilerek gerekli cevap verilebilir. *
çişini yaparken insanı strese sokan kişi.genellikle belden aşağısını hareket ettirmemek suretiyle, kvrak bir boyun hareketiyle arkama bakıp bir sorun olup olmadığını kontrol ederim.
güncel Önemli Başlıklar