bugün 1922 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

waterproof

 1. 0 0
  kol saatlerindeki sekli için;

  (bkz: water resistant)
  #1800474
 2. 0 0
  su geçirmez, suya dayanıklı vs. anlamlarına gelen terimsel kelimedir.

  makyaj malzemesinin üzerinde yazıyorsa istediğiniz kadar ağlayın zırlayın gözleriniz akmaz; ayakkabınızın üzerinde bu ibare varsa şıp şıp bütün su birikintilerine atlayın ayağınız su almaz, işte böyle güzel bir şeydir bu waterproof.
  #3082336
 3. 1 1
  (bkz: death proof)
  #3082417
 4. 1 1
  s&b fotoğrafları dikkat çeken uuser, tebrikler.
  #6938785
 5. 0 0
  suya gecirmezligi ispatlanmis anlamina gelen ibaredir. saatlerdeki water resistant tan farki ise waterproof bir urunun kullanilmasi muhtemel olan her alanda su gecirmeyecegi taahhudu vardir. Ornegin waterproof bir ayakkabiniz varsa bunun su gecirmezlik derecesi 65 PSI ise bu bir insanoglunun ayakkabi giymeyi gerektiren dogal sartlarda maruz kalmasi cok zor olan bir basinc siddetidir. O yuzden "su gecirmez"dir. Ama water resistant da fark resist kelimesinden de anlasilabilecegi gibi su gecirmezligin belli bir aralikta gecerli oldugunu bu araligin disina cikarsaniz suya karsi direncin olamayacagini belirtir. ornegin 50m water resist bir saatiniz varsa bununla 55m dalis yapamazsiniz.
  #7235936