bugün

Bi kere babam okuldan kaçtım diye dövmeden önce kafamı ısırmıştı tüm arkadaşlarımın içinde. Taktik sağlam ısırarak uyuşturuyor sonra sadece o bölgeye çalışıyor. Kara mamba sanıyodu o zamanlar kendini.

Bi de yıldız tornavida yedim. Yıldız olduğunu niye belirttiğimi bilmiyorum ama tornavidalanmak garipti yani.
okulda kızın birisi cevizlerime tekme atmıştı.
hangi birini yazayım, 5 yaşında kemiğe kadar parmağımı kestiğim, 6 yaşında sağ başparmağının tırnağını komple keser ile kopardım, 13 yaşında sol bacağıma demir girdi...bunun gibi bir kaç yara bere daha var vücudumda, hepsinin izi hatırası da duruyorlar sağ olsunlar.
Babamdan yediğim ilk dayakta sinirini alamayıp kafamı uç kere ısırmıştı.
bir keresinde babamla tartışmıştık enseme tekme atmıştı. ulan 40 yıllık kartonpiyer ustası adam ne ara öyle bi skill geliştirdi hala aklım almıyor amk. neyse o hareketten sonra g*tün yiyosa barışma.
Tavşanım pati atmaya çalışmıştı ayağıma sinirlenip.
9mm kurşun. Yakin mesafe. Tabanca tipi, glock43.
ilk okulda öğlen tatilinde, dar bir bahçe koridorundan koşarak geçerken olduğu yerde dümdük duran duvara elimi vurup saatlerce elimi hissedememiştim. Hala aklım almıyor o nasıl bir acı nasıl bir his. Ne ağlatıyor ne güldürüyor idi.
Daha önce 2 yıl kickboks yaptım. Şimdi anlatacağım bu olay yaşadıktan sonrada bıraktım,

Bir gün yine spora gittim. Soyunma odasına girdim soyundum, spor kıyafetlerini giyindim akabinde ısınma hareketleri yapmak için salona doğru yürüdüm. Tam ısınma hareketlerine başlıycam bi ses geldi. Bizim salondan Türkiye birinciliği olan bi abinin sesi.

+ gel bi Ufak müsabaka yapalım, hareket ettikçe ısınırsın hem.

- olurrr abi ( adam Türkiye birincisi dedik ya, reddedemezdim)

Sonrasında ufak hareketler, hafif yumruklar, tekmeler devam ettik. Ben sandım ki, adam bana taktik falan öğretiyor(içimden de ulan ne iyi adam bee diyorum) fakat o iş öyle değilmiş. Bu manyak, yeni bir hareket bulmuş kendince ve benim üzerimde deniyecekmiş(ve evet bu deneyin kobayı ben oldum)

Velhasıl ilerleyen dakikalarda, bakkk bu yeni hareket diyerekten bana yüksek bir tekme (highkick) salladı gerisini yemin ederim hatırlamıyorum.

Uyandığımda, spor salonun içindeki ofiste bir koltukta uzanmış buldum kendimi ve başımda yine aynı adam, diyor ki;

Nasıl lan? iyi demi, bunu bir taekwandocu arkadaş öğretti...

içimden anasına kufretmistim, dışımdan edicektim ama az önceki tekmeyi bir düşünüp vazgeçtim.
Araç içinde iken yapılan kazada göğüse alnınan simit ve koltuk presi. "220"
(bkz: 76 darbe)
koşarken arkadaşım kuyruk sokumuma iskambil tarzı sivri uçlu bir ayakkabıyla vurmuştu, yaklaşık 1 hafta kadar ağrısını çektim.
Boynuma sigara basılmıştı üstünede tokat yemiştim . Kadına şiddet uygulamayı seven biriydi...
6 yaşında sokakta futbol oynarken futbol topunun üzerine basıp düşmem ve kafama 3 tane dikiş atılması..
bundan yaklaşık 16-17 sene önce izmir’de bir parkta oturuyordum. çöp toplayan abilerimizden birisi caddeye attığı cam şişe bir minibüsün tekerleğinden fırlayarak yanımdaki duvarda patladı. patlayan şişenin cam parçaları sağ gözümden yaralanmama sebep olmuştu. izleri ve etkisi hala devam ediyor. olacak ile öleceğin önüne geçilemiyor maalesef.
kalbime saplanan hançer. gerçi hoş o darbeyi her allahın günü alıyorum.