bugün

Tespit gibi tespit.
Haklısın aklakara.

Yalan mı...
tipini ilk gördüğümde keko deyip sonra konuşmasına fikirlerine aşık olduğum yazar beyanı.

ne güzel uzaklaştırıyor kızları kendinden. aferim aslanım böyle ol. *
Kıskanç insanların göstermiş olduğu çirkinlik.
kendini vücutlulara siktirip evlenme çağına gelince de efendi olsun, ağır başlı olsun çekmeye başlarlar. bunların hayatı yalan dolan mk.
e vücudu geliştirene veriyon BACIM hayırdır.
Cok dogru..
Hiçbir zaman kaslı vücutlu ve güzel bir suratlı erkekle beraber olamayacaklarını anlayan kezoların davranışıdır. şişman, sivilceli ve paspal erkekler de bunların en büyük destekçisidir. Sonunda iki taraf birbirine kalır ahahah...
kadınlardan çok erkeklerin kezbanlığı bu. genelde erkekler erkekleri çekemiyor ve vücutsuz olanlar vücutlu olanları beyinsizlikle itham ederek kendini tatmin ediyor.

kadın tarafından bakınca ise vücutlu erkek iyidir tabi fakat vücut yapıp özgüven eksikliğinizi gidermek için instagrama facebooka sürekli vücutlu fotoğrafları koyduğunuzda, tek vücutluyu kendiniz sandığınızda iş değişiyor.

zaten türk erkeğinin en büyük sorunu sürekli kendini ispat etmeye çalışırken aslında "yalvardığını" farketmemesi. 100 erkeğe "pipin küçük" diyin, 90'ı size "hayır küçük değil, valla değil" diye ispat etmeye çalışır veya size hakaret ederek üste çıkmaya çalışır, sadece özgüvenli olan 10 tanesi ise "küçükse de bana yetiyor" der, güler geçer, uzatmaz. bu da böyle birşey.

aynı instagrama sürekli "canım sıkıldıysa demek ki" diye şirine selfieleri koyan kadınlar gibi. onlar ne kadar yapmacık ve özgüvensiz ise vücut sergilemek için kıçını yırtan erkek de o kadar yapmacık ve özgüvensiz.
arkadaşlar üçgen vücut yerine dörtgen beyin, altıgen kalp ve eşkenar zeka yapın.
makyajı aklınıza yapın .
görsel
yıllardır vücut geliştirmecilerin bazı asalaklar tarafından duyduğu sözcük. bu asalaklar vücut geliştirme sporu ile uğraşan ve yıllarca disiplin, beslenme ve sıkı çalışma ile bir yere gelmiş insanlar söyledikleri sözdür de ayrıca. ancak asla unutulmayacak bir söz vardır; sağlam vücut sağlam kafa da bulunur diye. dolayısıyla bu asalaklar beyni olmadıkları için vücutta geliştiremezler. çünkü vücut geliştirmek disiplin ile yapılır. disiplin ise sağlam irade de bulunur. sağlam irade ise zeki insanların özelliğidir.
Yine kaslılara verecek kezodur.
kimsenin ilgilenmediği şeyi neden geliştirsin...
Beynini geliştirmiş zeki bir erkeğin bir kadınla konuşabilecek, paylaşabilecek hiçbir şeyi yoktur. Evrenin en boş varlığı olmanıza rağmen zeki adam arıyorsunuz ya o sebeple kezban deniyor size. Ayna denen nesneyi bu kadar sık kullanan bir cins olarak kendi özünüze bu kadar kör oluşunuza gerçekten şaşırıyorum.
etrafimdaki kadinlari bilmesem hak verecegim gercekten. ben sanirim 5-6 yildir antrenman yaparim. yilda okudugum kitap sayisi gelismis ulkelere gore epey az olsa da, turkiye ortalamasinin hayli hayli ustundedir ki, bu sayi yillik 10-12’dir. duragan sanat filmlerinden ve modern sanatlardan nefret etsem de, yil icinde 7-8 defa istanbulda gormeye firsat taninan sergileri gezerim. sinema zevkim vurdulu kirdili, bilim kurgu, ve “komik” olarak oldukca sig uc gruba ayrilir, yilda da sanirim 10-15 arasi sinema filmi izlerim. kendi isimle ilgili cok okurum ve cok dinlerim, izlerim ve ugrasirim. yil icinde en kotu bir yabanci sehre gitmeye calisirim. 4 senedir, aksatmiyorum bunu da.

bunlar aman aman istatistikler degil, ama ben cevremde bu istatistikleri dahi yapamayan kadinlari cok goruyorum? benim cevrem siradan bir cevre de degil, okumus etmis kadinlar var etrafimda. bence gozlemim anlam kazaniyor bu cevreyle. neyse, demek istedigim kadinlar erkekleri elestirirken hic tarafsiz olmuyorlar, akillarina instagramda harcadiklari saatler hic gelmiyor. ya da spordan anladigi yurumek olan, zaten iki uc az yese kilo veren ve vucudunun guzel ve saglikli oldugunu dusunen kadinlar hic akillarina makyaj vidyolarini izlerken harcadiklari bos vakitleri hic getirmiyorlar. ben birilerini elestirmek icin o iste cok iyi olma sartini aramam, ama biraz durustluk ve saygi ararim. adam hicbir sey okumasa, dinlemese, izlemese bile disiplin icerisinde surekli antrenman yapiyorsa bile saygiyi hak eder. ozellikle duzenli yaptigi hicbir sey olmayan, hayatini random yasayan tipler tarafindan.
sapyoseksüalizm'den bi haber olan bir at kafasının açtığı başlıktır.
kadınların çoğu iri kaslardan, dolu bir cüzdandan, güzel yüzden etkileniyor olsa da bazı istisnalar vardır vr karşısındaki insanda türkiye ortalaması 80 olan iq seviyesinin biraz fazlasını bekler. bunu anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum sayın yazarlar
ikisinide geliştirin tek basına bes para etmez kezoluğu çıkarırsınkz yakında.
Kezoların değil, akıllı her insanın söylediği sözdür. Vücut önemlidir, lakin beyin en önemlisidir.
bence beynini değil sadece tipini geliştiren daha kezodur. aklını kullananın bir vasfı var en azından.
çünkü o bir sapyoseksüeldir.
zekidir.herkesten zekidir.
zeki adam ister.

bırakın isteyen istediği gibi olsun, yaşasın. kısaca, kendisi bi halt olamayanların hepsi çevresindekilerin bir şeylerine müdahale edip dururlar.
eğer bunu söyleyen gerçekten bir kezoysa -ve bunu kesin biliyorsan, hiç ciddiye almayıp, ziktir lan, diyceksin.
(img:#1766975)
Bu vücut geliştirmeciler fazla Östrojen alıyorlar sanırım. Ne kadar kaprisli ve alınganlar.