bugün

bedensel rahatsızlıkların temelinde zihnin bize oynadığı egosal oyunlar vardır. ve farkında olmadan yaşarsak bir gün o rahatsızlık ağrı olarak duruverir vücudunda ve bağırır "beni anla ve özgür bırak".
--spoiler--
iÇiMDEN BiR SES DiYOR Ki;

Miden ağrıyorsa; Yaşamında olan herşeyin senin en yüksek hayrına olduğunu bil ve sevgiyle hazmet

Boynunu ağrıyorsa; olaylara farklı açılardan bakıp pozitif taraflarını görmeye çalış, Şimdiki bakış açın doğru olmayabilir inadı bırak

Belin ağrıyorsa; paraya olan kötü bakış açını farkedip değiştir

Ayak ve bacakların ağrıyorsa:
Sol taraf için ; geçmişle bağlarını kopartıp geçmişte yaşamaktan vazgeç
Sağ taraf için ; gelecekten korkma, kendi geleceğin için ÖZ’e ve akış’a güvenin!!!

Başın ağrıyorsa; değersizlik duygunun farkına var, kendini önemse!

Geceleri uykunuzda dişlerinizi gıcırdatıyorsanız; biriktirdiğin öfkeleri serbest bırak!

Gözlerinde bozukluk ve ağrı varsa; görmen gereken neyi inatla görmek istemiyorsun farkına var ve görmeyi seç

Kulaklarında ağrı varsa ve duyma bozukluğu yaşıyorsan, inatla kendini etrafın ve iç sesine kapatma, duymayı seç, o seslerden sana mesaj var unutma!

Regl ağrın varsa; dişiliğini ve bunun sana sunduğu avantajları sevgi ile kabul et

Sırtın ağrıyorsa; suçluluk duygusundan vazgeç!

Omuzların ağrıyorsa; başkalarının yüklerini, sorumluluklarını taşımaktan vazgeçmenin Zaman’ı gelmiş de geçiyor bile!

Boğazınız ağrıyorsa; kendini sevgiyle ifade etmeyi seç, çekingenlikten vazgeç

Alerjin varsa; kendi gücünü reddetmeyi bıra. Kime alerjin olduğunu düşün! ve serbest bırak

Diş ağrın varsa; kararsızlığı bırakma vaktin gelmiş demektir.

Bağırsaklarında problem varsa; ihtiyaç duymadığın şeyleri atmanın zamanı geldi de geçiyor…

Ve
En önemlisi
Kalbin ağrıyorsa; içerisi nefret, kin, hayalkırıklığı dolduğundandır. Onları ordan söküp at. Yalnızca SEV,

SEV çünkü
SEVGiNiN girdiği yere ŞiFA kendiliğinden gelir.

Ben daima seninleyim
Ne kadar küçük olursa olsun
ilk adımı isteyerek at.
iyileşmeyi ve öğrenmeyi tüm içtenliğinle iste,
MUCiZELER mutlaka gercekleşecektir.

KENDiNLE BARIŞ, DÜNYA SENiNLE BARIŞMAYA HAZIRDIR

* Cavit Çağ
--spoiler--
"gah siktir git!" diyor da ben dinlemiyorum.
Hadi simdi gozyaslarimizi konusturalim...
Kilo alma diyor boyle daha guzel eskiden fazlam vardi sanki birde arada buyuk bir fark var anneme diyorum uyuycam yemek yemiyim uyandiktan sonra yerim yemek yerken annem diyor kilo almak istemiyorsan ekmek yeme eskiden olsa derdi ye ye yeee citir citir:)).
kalk sigara al kafan dağılsın.
Bi kalk sıç sonra da spora başla tekrar amık diyor. Öyle diyor. Kendileri.
antrenman sonrası eve kadar neden yıkanmıyorsun canıtın!? *
Bi siktir ol git yat piç diyor.
Gerçekten bak.
Çok yoruldu bugün.
onu da anlıyorum ama ne yapayım efendim.
Kendine ve bana eziyet etmeyi bırak.
O son 31i çekmeyecektin.
5 kilo daha al crossfite başla.
Yaşama. Def ol git.
Akşam çay mı içsek kahve mi?
bu kafayla fazla yaşamazsın diyor. çok düşünme diyor.
başım diyor uyumuyorsun beni geriyorsun, kulaklarım diyor çok müzik dinledin yeter diye çınlıyor, çenem sakız çiğne dedikte b.kunu çıkardın diyor, ayaklarım biraz hareket et kas kütlem kalmadı taşıyamıycam diyor, kollarım kitlenip kalıcam biraz oynat diyor, boynum sabit laptopa bakmaktan kitlenmek üzereyim diyor, parmaklarım sinir stresten beni yedin bitirdin diyor, ellerim sürekli yazmaktan usandım biraz sal beni diyor, saçlarım şekle girmiycem sana meydan okuyorum diyor, ciğerlerim beni zorlama oksijen almakta zorlanıyorum diyor, gözlerim beni aşırı zorluyorsun ağrıdan duramıyorum diyor, totom sürekli üstümdesin kalk nefesleneyim diyor, belim, sürekli sabitsin kambur olacağım diyor, velhasıl kelam herkese selam sıcakta terliyorum o da ayrı mesele, cinsel konulara değinmeme gerek yok sanırım biraz kullan artık beni diyerek isyan bayraklarını çekmiş durumda.
Dilim: Vişne asidi var tadında rujunun.
sindirim problemi yaşıyorum bira içmemem gerekiyor ama kırmızı tuborg ile arama mesafe koyamıyorum maalesef.
malum organ : cok tembelsin, hep senden erken kalkıyorum.
sen yeme ulan ayı diyor.
bugün dışarda çok yürüdüm. ayaklarım dile gelseydi bana küfrederdi.
"Fazla iyimsersin, biraz mantığını dinlemeye başla" diyor.

Optimistliğin ferahlığı ile pesimistliğin gerginliği arasında gidip geliyorum! Optimizm kazanıyor hep.
Hareketsizlikten ve ibretlik uyku düzenimden kaynaklı olarak allah belanı versin diyor.
Uyu diyor ben de siktir git sen uyu daha yeni işten geldik diyorum.
Ikinci dürümden sonra az ye lan camız dediğini duyar gibiyim.