bugün

rip
(r ve p harfi büyük olmak şartıyla. büyük harf küçük harf çılgınlığı olarak değil, vefat eden kişinin ad ve soyadının baş harfleri. hayatımda sonsuz önemi ve saygıya sahip olan kişi)
altınada doğum ve ölüm tarihi. bunu ölmeden yaptıracağım. eğer fırsatım olmazsa ölü bedenime yapılması için vasiyetim olacak.

ütopik geyiğe girersek;
tamda iç çamaşırın lastik kısmı tarafından veya yan tarafından sarkan bir erkek cinsel organı dövmesi.(kızın bana, dövün beni, sapık deyin ama komik olur lan)
kasığa el hareketide olabilir.
Sadece ulaşılamamış olan aşk romantiktir. elbette latince olarak.
(bkz: Hayattayken yaptıklarımız sonsuzlukta yankılanır)
bakınıza sığmadığı için : ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk; agh burzum-ishi krimpatul
vitesi beşe kafayı sana taktım.
no pain no gain.
ah minel aşk
ve minel garaip.
amaterasu.
vita vinum est.
"bi siktir git çocuk" yazdırılması insanların işbu cümleyi kullanması gerektiği zamanlarda büyük bir rahatlık ve konfor getireceğinden müsebbip vücuda yazılması gereken söz üst satırda bahsi geçen sözdür saygıdeğer insanlar.
herkes ingilizce yazmış ben türkçe yazayım. adam ol adam baban gibi eşek olma.
fikirlere kurşun işlemez, yazdırılabilir. ayrıca bir zamanlar rockçı teoman'ın da kolunda yazan the catcher in the rye ( türkiye'de gönülçelen adıyla piyasaya sürülmüş j. d. salinger romanı) yazdırılması da güzel olabilir.
(bkz: annuit coeptis) latince yazdırılması önerilir.
not: ''başladığın işi bitir'' anlamında.
(bkz: world is yours)

(bkz: scarface)
oramakomaburamako.
Easy come easy go.

(bkz: haydan gelen huya gider)
kahramanmaraşlı abdullah.
bu dövmenin yapılacağı yer belli, font büyüklüğü genlerden gelen kazanımlara bağlıdır.
hazardous (tehlikeli)
le troisième événement de l'impossibilité (üçüncü halin imkansızlığı)
(bkz: live your life)
iyidir, güzeldir.
öyle yabancı kelimelerle, götten uydurma cümlelerle uğraşmam. ''12.5 falandım ben'' yazdırırım. baktıkça gülerim.
12.5 falandım ben en güzeli olacaktır.
anket manket ama, en azından vücuda dövme yapılası sözler dememiş ya, bu da sevindirici bir şeydir.
born to lose, live to win.
kolun dışına, güzel bir yazı tipiyle felaket olur.
umuda kurşun işlemez .
-like a fire,(ateşi sev)
don't need water.(suya ihtiyaç yok)

-ağlama değmez hayat.
(bkz: society)

Bence yani.