bugün

Ucuz Komplo teorisidir. Daha önce Temizledik dedikleri yerleri gördük. 3-5 çakalın lafı ile tsk yıpranmaz.
Ciddi ciddi akpye bağlı tsk'nın ışidi bombaladığını düşünen yok de mi?
Seçim yatırımı...
ışid'e mi operasyon yapılıyor yoksa ışid mi operasyon yapıyor sorusunu akıllara getiren sorunsal.
vurulan hedeflerin, hedef olduğu gerçeğini değiştirmeyen söylemdir. sonuçta bir ülke askeri operasyon için hedef belirlemiş ve buralara saldırı düzenlemiş.

(bkz: hedefin nere olduğunu sadece allah bilir)
Tsk'nın değil terör örgütünün sözüne itimat eden orospu çocuğu temalı başlığımızı Gördünüz. Esen kalın.
işid de açıklama yaptı zaten bombalama yapılan yerler bizim eski karargahlarımız kaybımız yok diye. bu durumda işid ypg yi doğrulamış oldu.
(bkz: akp nin ışid le su savaşına girmesi)
kaynak (bkz: götüm)
alayınız şizofren olmuş.
bazı orospu evlatlarının algılayamadığı olay şudur; ypg'yi vurmak ışide yardım etmek değildir. aynı şekilde ışidi vurmak da ypg'ye yardım etmek değildir. ikisi de orospu çocuğu terör örgütüdür. ikisi de yok edilmelidir.
Ölüsü fotoğraflanmış ışidli duruken hala teroristlere inanan insanların varlığından haberdar etmiştir. Her şeyi geçtim türkiyenin ışidi daha kolay vurması için amerikaya incirliği kullanma yetkisi vermişken hala bu şekilde düşünenlerin olması şaşırtmıştır.