bugün

sıcak bir Yaz günüydü. Günlerden de salıydı yanlış hatırlamıyorsam. Büyük bir heyecan ve korkuyla gitmiştim vurdurmaya.

Varmıştım eski köhne binanın önüne. Merdivenlerden ağır ağır çıkıyordum. Belki de korkuydu sebebi ne bileyim. DerkEN girmiştim odaya. Zaten Beni bekledikleri apaçık ortaDAYDI.

Yan odaya geçip pantolonumu sıyırmamı söylediklerinde Artık Geri dönüş olmadığını ve mecburen vurduracağımı iyiden iyiye anlamıştım.

Karayağız Genç delikanlı odaya girdiğinde alet elindeydi ve fışkırta fışkırta bana geliyordu. Yarı sıyırmış olduğum pantolonu Biraz daha indirdi. Hiç korkmamam ve derin nefes ALMAMI söylerken anlayabiliyordum vereceği acıyı. Eee Nitekim her zaman vurdurmuyorduk. DerkEN aletin Ilk önce başını sonra da Geri kalanını soktu umarsızca. Ve kısa bir süre sonra içime boşalan aletini Geri çekerken, gencin içindekileri okuyabiliyordum.

Gelen kana bile aldırış etmemişti Genç. Beni öylece yatağın üstünde bırakıp gitmişti. Ben ise her ne kadar rahatlamış hissetSem de kendimi, pantolonumu toplarken lanet ediyordum bu bel fıtığı denen hastalığa, ve hergün bu köhne eski hastanede iğne vurduracak olmanın burukluğunu yaşıyordum odadan çıkarken.
müthis olmus denilebilecek hikaye - anı turu yazidir.
(bkz: Denizlide horoza tecavuz eden ciftci haberi)
Are you posta?
(bkz: sanat için vurdurmak)
yarak zannettik iyne çıktı.
birkucuksusamcik adlı yazarın da vurdurma hikayesi için (bkz: vurdurdum rahatladım 2)
iğnenin çok ince kaldığı durumdur.
tavsiye edilendir.
Saçını 3e vuran insan ifadesi.
Sağlık için vurdurmak...
sözlüğün ibne dolması.
ibneliğe giriştir.
(bkz: Hayat vurdurdukça güzel)
Aşı olan yazar beyanı.

Valla bu sabah taksim ilk yardımda çatur çutur vurdurdum. ikincisi içinse özelde vurdurmayı düşünüyorum. Evet.
kafasına sülük vurduran denyo ifadesi.
Nazo şu an aklımdan geçeni tahmin ediyorsun dimi:d
insanımızın söylerken bıyık altından bruce willis gülüşü attığı söylemdir. oy vermeye giderler "verdik rahatladık" derler. aşı olmaya giderler vurdurduk rahatladık derler. şahıs bazında söylemiyorum genelde hep böyle.

ulan var ya şimdi yazacağım şuraya bir şeyler ama tırsıyorum da meydan dayağı yemekten neyse *
ben de dün ikinci dozu vurdurdum. çin aşısıydı. herhangi bir yan etkisi olmadı çok şükür. gerçekten de bir rahatlama oluyor insanda.