bugün

Volkan Demirel'in 28 kasım 2009 fenerbahçe-kasımpaşa maçında yediği ilk goldür bahsedilen.

topu tutup belinin etrafında çevirirken gol yenmiştir. komik bir görüntü olmuştur.

izlemek için:

http://video.google.com/v...;vid=-8928459375278540905
(bkz: 28 kasım 2009 fenerbahçe kasımpaşa maçı)
yediği değil asist yaptığı goldür...
basiret bağlanmasına bir örnektir sanırsam. olur öyle şeyler, bunun için kızmamak lazım.
gol zannedilen,fakat gerçekte zulu dansı yapan kalecinin tanrıya ibadetini gösteren görüntülerdir.
bundan sonra özellikle milli maçta kaledeyse, volkana her top gelişinde gözlerin kapatılmasına neden olacak goldür.
volkanın o an mental olarak o maçta olmadığının en büyük kanıtıdır.
(bkz: volkan sen bana kalp krizi mi gecirtcen olum)
topun dışarı çıkacağı bariz belliyken topa yönelmesi hataydı. devamında da zaten komik bir gol yedi.
gökhan güleç in en anlamlı golüdür.şimdiye kadar gözümde sıfırken bu golüyle sevgimi kazanmıştır.
(bkz: aman volkan yapma volkan)
En kötü kaleci bile maça sıfır konsanstre olsa, öyle bir top eldeyken o topu kaçırmaz. Bu tamamen talihsizliktir; ne konsantrasyon eksikliği, ne de yeteneksizliktir. Burada önemli olan gelişim noktası, Volkan Demirel'in golden sonra "bana küfretti" diyerek topa kafa atmamış olmasıdır. Olumlu yönlerini de görelim.
(bkz: volkan demirel in schalke maçında yediği gol)
Gelecekte "dumbest ever" listesine girmesi muhtemeldir.

http://video.google.com/videosearch?q=dumbest+ +ever&emb=0&aq=1&oq=dumbest+goa#q=dumbest+ +ever&emb=0&aq=1&oq=dumbest+goa&qvid=dumbest+ +ever&vid=-5199101739678132376
konsantrasyon eksikliğindendir. 5 dakika sonra 1-1'i bulan takım yerlerde süründüğüne göre çok fazla etkili değildir. maçı tüm takım kaybetmiştir.
(bkz: her yerinden öpüyorum volkan)
(bkz: volkan demirel in kasımpaşa maçında yaptığı asist)

tam zamanlamalı, ofsayt derdi yok, al da at dercesine..
(bkz: volkan demirel in kontrolünde ağlara giden top)
volkanın sürekli bu tarz goller yiyerek klasikleştirdiği hatalarından biridir. Tek sorunu konsantrasyon eksikliğidir. nitekim önemsediği maçlarda yaptığı kurtarışları hala aklımızdadır. ayrıca harbi fenerlidir ve lincolnü samiyende döverek taktirimizi kazanmıştır.
benzer gollerin kahramanı olarak : (bkz: hayrettin demirbaş).
volkan isimli şeyin ben kaleci değilim arkadaş diye haykırdığı pozisyon.
(bkz: yapma carlos yapma volkan yapma rüştü)
(bkz: volkan ın kontrolünde gol olan top)
klasik volkan golüdür. benzer goller için;

fenerbahçe-schalke
türkiye-italya
güncel Önemli Başlıklar