bugün

bir zamanlar turkcell'in denediği ve başarısız olan shubuo zamazingosunun günümüze uyarlanmış hali. danışmanlık, çilingir, çekici gibi hizmetleri vermektedir.
Bir çok iyi avantajı bulunan tarifeler ee tabi fiyatı da iki katıdır.
Kullanan var ise avantalarını, internet hızı vs gibi Özellikleri hakkında bilgi beklediğim tarife. O paraya değer mi değerlendirmek lazım.
belki sadece isadamlarinin veya is adami gibi yogun insanlarin isine yarayabilecek yoksa normal insan icin bi ise yaramayan 7+ si olan sey.

oncelikle hizmet alani 9-10 ilden ibaret. seckin restoranlarda ve havaalanlarinda hizmet veriyor. diger hizmetleri de seckin hizmetler.

simdi kendime soruyorum.
surekli havaalaninda seyahat ediyor muyum?
hayir

dedigi restoranlarda yemek yeme ihtimalim kac?
%1 (aslinda %0)

dedigi arac kiralama firmasindan arac kiralama ihtimalim kac?
%0

yurtdisina cikma ihtimalim kac?
%1

telefonumu gecici yeniliceklermis. kac kez bozulur?
en fazla 2 yilda bir kez.

ve bunun gibi seyler.

benim isime yaramaz. is adaminin isine yarasa da restorandaki %15 indirim onun garsona verdigi bahsis ya da o bile degil. isadami kalkip arac kiralamaz. yani verilen paraya degen bir hizmet yok.
6000 dakika 6000 sms 8 gb internet veren tarifesi vardir.
vodafonelu yurtdışı abonelerini ücretsiz, yurtiçi arar gibi arayabilirsiniz.
Xs tarifesi 12 aylık kontratla 49 tl.

3 gb internet, 1000 sms, her yöne 1000 dakika, vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma.

Kontrat istemezseniz 60 lira. Gayet makul bir tarife. Vodafone tv de ücretsiz.
pahalıdır.
yurt içi tarifelerini almanya, ingiltere, abd ve başka birçok ülkeyi aramada kullanabiliyormuşuz. Üstelik sinemada 1 bilete 1 bilet bedava ve yazlık mekanlarda %50 indirim de cabasıymış. Ben bugüne kadar ne halta Turkcell'de kalmışım ki?
spotify premium üyeliği, digitürk play ya da ekstra paketi ve bilimum doyurucu içeriklerle kullanıcılarına büyük konfor sunan uygun ve ikna edici tarife.
Pişman olunasıdır. Hele cihaz kampanyası varsa içinde hepten pişmanlıktır.
Adamı silker.
Vodafone 4g ile turk telekom'dan bile kötü.
En kötü bantları aldı.
Sebebi ise yabancı sermaye olması ve türkiye'yi yatırım yapacak kadar güvenli bulmaması.
Spotify üyeliğini paralıya çevirmişler. Ne anladık biz o öpüşten. Överek anlatıyordum artık yererek anlatacağız.