bugün

Ya sevgilisiyle ilgileniyordur yada oyuna falan sarmistir. Son gun gelene kadar sonra calisirim diyip son gunde , zaten 1 gunde ne kadar calisabilirimki diyip calismayan ogrenci tipidir. Seytana uymadan calismaniz dilegiyle basarilar.
Ben. Sevgilim falan yok, sadece umursamıyorum.
Lise havasından çıkamamış ergenin tekidir.
yürek yemiş öğrencidir efendim.

sonrasında çıktığı her sınav sonunda, 'napıcaz biz be olum ya, sene uzayacak bişey değil' söylemlerinde bulunarak pes atmaya koşar.
Sözlükte gezer.
Büyük ihtimalle turizm okuyordur..
Benimdir 3 dersim var birbirinden boş dersler tezimi verdikten sonra uzuyorum bu okuldan.
tam olarak benim. 7 dersim var, fizik 2 ve mat 2 yi kesin geçemem. pd2 lineer cebir ve olasılıktan umutluyum, inkılap ve türk dilinide geçerim inşallah. çalışmıyorum. çalışasım gelmiyor, hayat enerjim alınmış gibi.
vizelere asılın finallerde rahat edin. finalin telafisi var en azından, vizelerin yok. çalışın lan.
Ben.

Çünkü en önde babamın hayrına not tutmadim aq.

Kudurun ezikler.
Benimdir. Son gün 2 saat çalışırım 2 sene oldu alttan dersimiz yok allaha şükür.
korkanın çocuğu olmaz deyip boşvermiş de olabilir.
sözlüğe yeni kayıt olan üye olarak arada buralara göz atıyorum, yürek yedim bilmiyorum ilgimi çekmiyor vizeler yani ne gerek var.
Literatürde buna duyarsızlaşma diyoruz.
bence yanlış yolda sonra pişman olacak.
Gerçek bir zengin öğrenci profilidir.
Haftalardır okula gitmedim r.i.p.
ben tarif edilmişim.
Sülalesi rahattır. Evet.
Yarın iki sınavım var ve ben saatlerdir hiçbir şey yapmıyorum.
bizim bitti gidiyorum kolay gelsin vize mağdurları.
okuduğu bölüm ile arasına köprü koyan, artık onlarca ders için sayfalarca ezber yapmaktan yorulmuş haliyle sınava saatler kala çalışmayı tercih eden sık rastladığımız içimizden biri.
O kişi benim. Bu kadar umursamaz olmakta biyere kadar.
Yaz okulunu umursar.