bugün

iki haftalık erzağımı aldım evden çıkmıyorum. Evime de çinli gelmeyeceğine göre, yaşıyorum bu hayatı..
Elma sirkesiyle banyo yapıyorum.
Cam kapı açtım bekliyorum.
içinde çin geçen başlıklara entry girmiyoruz.
tuvalete telefonla girmiyoruz.
(bkz: avast)
Bi ton sarımsak yedim, değil mikrop, insanlar bile kokudan 2 metreden fazla yanaşamıyorlar...
Korona virüsüyle ilgili haber entryisi girmiyorum. Mazallah haber üzerinden bulaşabilir. Swh.
Tüm sözlük erkeklerini iki günlük bir süreyle çamaşır suyuna yatırıp damardan çamaşır suyu enjekte etmek gibi planlarım var bu önlemler alındığı taktirde Allah'ın da izniyle hiçbir sıkıntı kalmayacak, Hiçbir hastalık bize etki edemez.
Ben kolanya aldım.
görsel
Ben telefonu laylon poşete koydum.
açık konuşmak gerekirse hiç bir önlem almadın ölümden korkum yok.
(bkz: kolonya ile 31 çekmek)
Sözlüğe girmeden önce iki duble kolonya içiyorum.
(bkz: saldırmazlık antlaşması)
görsel
Sirke için sirke.
virüsün egzoz borusuna tişört tıkamak suretiyle önlemimi aldım.
sıfır önlem aldım açıkçası virüs benim günlük düzenime yaşantıma engel olmamalı o yüzden maske yada benzeri bir şey almadım ama kolonya değilde el yıkama eylemini sıklaştırdım.
Sakin ve evde olan hayatım aynen devam ediyor. Mecbur kalmadıkça dışarı çıkmıyorum. Önce den de karantina gibi olan hayatım diğer insanlarında aynı duruma gelmesiyle pek de değişikliğe uğramadı. Yalniz dışardan gelenleri önce dezenfekte ettiriyorum. Allaha sığınıyorum. Herkes için dua ediyorum.
Bol çavuş tokatlayıp vücudumdaki kötülüklerden arınıyorum.
Bol çavuş tokatlayıp vücudumdaki kötülüklerden arınıyorum.
kalabalık yerlerde dolaşıp virüs kapma riskimi artırarak karantinaya girmeye çalışıyorum. Böylece biraz olsun tatil yapıp dinlenebilirim.
Boynuma sarımsak doladım, yüzümü her gün portakal suyuyla yıkıyorum. Her ihtimale karşı hilal, haç, musa gözü, cevşen taşıyorum.