bugün

fransa birinci liginde valenciennes forması giyen, etkili son vuruşlar yapabilen, 21 yaşındaki kamerunlu santrafor.
gelmiş geçmiş en beceriksiz futbolcular listesinde üst sıralara oynayabilecek kamerun'lu futbolcu. tek başına insanı deli etmeye yeter.
Vincent vincent aboubakar, kıyamet bundan kopar.
kamerunun yeni eto sudur ismi çok sempatik amk.
fm 2015'te çılgın atan forvet oyuncusu.
Fm2015 de beni deli eden forvet. Her transfer oldugum takimda karsima cikiyor adam. Her seferinde de gonderiyorum.
beşiktaşa gelmemesi için atayiz duası ettiğim kürt striker. bu adamın mevkisi belli değil. gol desen yok. gomezin yerine alınabilecek adamlar bellidir. onlardan biri vincent ebubekir değildir aq.

Edit. Biraz göt oldum.
Beşiktaşla anlaşmış futbolcu. Takımımıza hayırlı uğurlu olsun. "Eren derdiyok bu ligin en iyi santrafoeksnwkanlaoakzj"
beşiktaş'a transfer olduğu iddaa edilen genç yetenek.
beşiktaş'ın hücum futboluyla birlikte yıldızını dahada parlatabilir.
Quaresmayla beraber ligin tozunu attıracakladır.
Dünyanın en büyük forvetidir.
Stili hızlı ve güçlüdür şahsen ben Emenike' ye benzetiyorum ayrıca bu tip forvetler Türkiye defansina terstir Türkiye' de alışılmış bir ağırlık vardır ve bu Aboubakar ve Emenike tarzı oyuncuların kolay pozisyon bulmasini kolaylaştırıyor ancak Aboubakar biraz daha üst kalite bir oyuncu bitiricilik özelliği ve bilek hareketleri kesinlikle daha üstündür.
Yeni kartal !!!!!!
Ayağına kuvvet gara zenciiiiii...
entrymi okurken aç bunu aç, dinle:

http://www.youtube.com/watch?v=qQYiGNZsMaU

sanırım beşiktaşın yeni topçusu. hayırlı uğurlu olsun. anladığım kadarıyla forvet, uzun da bir adam galiba. amına koyum videonun girizgahını atlatmak için entryyi uzatmaya çalışıyorum. neyse başladı sanırım.

bu saatten sonra bu adama aboubakar demeyi bırakıyoruz arkadaşlar. burası türkiye, bu adam da basbaya ebubekir. ne kasıyoruz lan kendimizi. uğraşamam valla. hoş geldin ebubekir. birbirimizi yormayalım. allahu ekber, istanbul ovası bozkurt yuvası. lan bana noluyor?!?!?!
Maalesef Beşiktaş a gelmiş Kürt forvet. Amk bienvenu bundan iyidir.
kap haberi yayınlanan futbolcu.
http://haber1903.com/n-21...ari-borsaya-bildirdi.html
Atılan fotoğraf fake olup adamı böylesine yargılamanın bi anlami yok, yanlış haber paylaşımı yapmayalım. Beşiktaş bu sezonda şampiyonluğun en büyük adayıdır.
Gomezin yerine değil de almeidanın yerine gibi düşünün.
gomezin yerine değil de devlet bahçelinin yerine gibi düşünün.
pes 13'ten tanıyorum sadece. Gücü bayağı düşüktü ama hızı b olduğu için yardırıp gidiyordu. Aynı performansı reele aktarabilirse yararlı olacaktır.
Dostlar. Romalılar. Gomez gitti artık. Kalması da gitmesi de kendisine bağlıydı. Tıpkı emre aydın şarkısı gibi. Gitmek istedi ve gitti. Bu kadar. Gomez ile kıyaslayıp gömmeyin adamı hemen. Bi bekleyelim bakalım. Sahaya çıksın. Oynasın. Bok gibi oynarsa hep beraber yine gömeriz de. Gomez bitti artık. Her güzel şey gibi onunda sonu vardı. Bitti. O kadar.
beşiktaş a hayırlı olmasını dilediğim futbolcu.
bu adam bildiğim kilolu gibi, 1-2 yıl öncesinde daha fitti sanki.
ismi aboubakar ama kendi hristiyan olan insan. ilginç. Bizde pavlus diye müslüman yok mesela.
güç-enerji-hız-hareketliliği ile süper ligin en ii st'si olur.

bitiriciliği gomez kadar ii degil ama süper lig şartlarında en iyi 2-3 bitiriciden biri olur.

30 golü görür diyorum.

bjk gene yılın transferini yaptı.