bugün

Reklam yapmaya gelmis sözlük yazari.

Derhal silinsin.
Tuhaf çözemediğim yazar.
Filmlerle arasının iyi olduğunu duydum.
Fake yazar.
Fake olduğunu 36 km öteden anladığım yazar.

Vardır böyle zekiliklerim.
görsel
Aplaya gelin genjler.p
ay dilimi eşek arısı soksun. Bu sözlük yüzünden ben de kızlara yürümeye başladım. Neyse feyk meyk ama gideri var.p

iyi yazmaları olsun.
işsiz. böyleleri nasıl barınıyor burada anlamıyorum. zırt bırt instagramdan vasat kız linki atmalar, başlığını sürekli diriltmeler falan. milyarlarca kullanıcı var, ben de girip girip link atayım birçoğu hakkında başlık açıp(o birçoğu da bu işsizin attıklarından daha nitelikli olur) o zaman, herkes böyle yapsın?

millet de işi gücü yok, girip inceleyip yorum yapıyor sürekli. adam kankisine takipçi kasıyor belki, ne bileyim böyle işsizlik olmaz yani. daha sert konuşmak istemiyorum, umarım ya silik yer ya da kaybolur gider kendi isteğiyle.
bir teşekkür etmekten aciz yazar.

adama 5 dakikamı ayırıp mobilden özel mesajla, açtığı bir başlıkla ilgili tavsiyede bulunuyorum, insan bir teşekkür eder.

hani birine selam verirsiniz de almaz ya, veya bir kibarlıkta bulunursuz da öylece basıp giderler ya. hah işte tam o tiplerden.
harun abidir. abazaları iyi avlamaktadır.

(bkz: sazan avi)
kendisinin üzerine fazla gidilmemesi gereken geyseli arkadaş. hafta sonu yenilen küskü sonrası psikolojisi pek yerinde değildir. kolay mı, kaleci volkan'ı bile yere yatıracak şut çekemeden tersten saplandılar. kendisine anlayış gösterilmesi gerekiyor.

edit: ha bi de 22 yaşındaymış. küçükmüş daha. dediğim gibi gitmeyin üzerine fazla.
ekşi sözlük hesabını kakalamaya çalışan bir yazar.