bugün

kimilerine çok tatlı gelen ve hemen her gün yemekten bıkmadıkları tatlı.
bazi dizilerde imali laf olarak kullanilan cok begenilen tatli
(bkz: hanım gobegi)
(bkz: dilber dudagı)
(bkz: kadın budu kofte) * *
hababam sınıfı dokuz doğuruyor'da şener şen'in gözüne sokulan tatlıdır.
şerbeti bol , bir tür hamur tatlısıdır.
(bkz: yersen)
bildiğim tulumba tatlısı. çizgileri olmayanından.
isminin aksine oldukça hoş bir unlu tatlıdır.
(bkz: olsa da yesek)
yapımı:

Malzemeler :

2 Yumurta
1 Bardak Şeker
2 Kase Un
1 Tatlı Kaşığı Tarçın
1 Paket Vanilya
1 Paket Kabartma Tozu
1 Paket Margarin
Şerbeti için :
3 Su Bardağı Şeker
3/5 Su Bardağı Su

Yapılışı :

Yağı eritip soğumasını bekleyin. 1 bardak şeker ilave edin, 2 kase un, 1 tatlı kaşığı tarçın, 1 paket vanilya,1 paket kabartma tozu ve yumurtalardan birinin sarısını tatlının üzerine sürülmek üzere ayırdıktan sonra yumurtaları ekleyip hamur kıvamına getirin. Eliniz yardımıyla oval şeklinde yuvarlayıp az margarin sürülmüş tepsiye dizin. Çatal yardımıyla üstünü şekillendirdikten sonra 1 yumurtanın sarısını üzerine sürüp fırında pembeleşinceye kadar pişirin.Sıcak şerbet üzerine dökülüp soğutulduktan sonra servise hazırdır..
hanım göbeği'nin en büyük rakibi olan tatlı. ikiside pek hoşumsu çağırışımlar uyandırır.
isminde iticilik olan tatlıdır.
ismiyle dalga geçilsede yemek sonrası alınabilecek tatlıdır.
Yemekten haz etmediğim tatlı.
bir hanım göbeği değildir.
Budur;

görsel

Cidden boyle şekillendirildiyse üstüne para verseler yemem.
görsel

Tatlılardan bir tatlıdır. Yanında sıcak sıcak, tavşan kanı bir çayla acayip güzel olur.
bunun ismini kim koymuş, neden vezir parmağı koymuş, "vezir parmağı" ne lan!

(bkz: isminden dolayı burun kıvırılan yiyecekler)
MAHSUN KIRMIZIGÜL ÜN PEKER AÇIKALIN VE GÜLBEN ERGENLE YENi ÇEKMEYE BAŞLADIĞI KOMEDi FiLMiNiN ADI.

YENiDEN KÜRTLERiN DUYGULARINI SÖMÜRMEYE Mi ÇALIŞIR YOKSA KAREKTERi KERiMCAN DURMAZDAN DAHA KÖTÜ OLAN BiRiNiN BURUN ETi iLE YILLARCA ŞARKI sÖYLEMEYE çalıştığı gibi bir OYUNCULUK DRAMIMI iZLERiZ BiLMEM.

http://dizi-haberleri.com...i-film-fragmani-17580.htm
sosyal medya hesaplarında olumsuz yorumlarla baş edemeyince yorumları kapatıp öyle temizliyorlar.
mahsun millet izlesin diye adeta yalvarıyor.

http://www.habergzt.com/k...en-filmimi-izleyin/37836/

korkma mahsun, sadece pkk'lılar ve fetöcüler izlese yine kurtarırsın.
oldukça iyi bir kadrosu olan filmdir.

bugün izledim. değişik sahneler mevcut.
ancak namazda secde edenlerin kıçına parmak atıldığı sahne çok konuşulacak ona eminim.

onun dışında kadro çok iyi arkadaş.
kızlar mızlar.

izleyin. *
Olsa da yesek, parmağı değil tabiki, tatlıyı.
ingiliz tatlısıdır , Vizier diye yazılır.
Mahsun Kırmızıgül filmi. Gidip para kazandırmak akıl karı değil. Türkücü Türkü söylesin o bile fazla. iki kelimeyi bir araya getiremeyen mahsun film çeker oldu ülkede. Evet.
ben mahsunu seven bir insan degilim hiç olmadım gerek siyasi duruşu gerek ahmet kayaya çatal fırlatma olayındaki tavrı.. siktirip gitmesini bile isteyebilirm fakat ;

bedava gelen bir bilet ve can sıkıntısından izledim filmi.. öyle bir kadro varki bence dünyada ilk olmuş boş adam yok amk...
ve çok sıcak samimi komik eylenceli bir film gibi geldi..
hele kadı rolündeki adamı şu anki siyasilere benzetmiş olması çok hoşuma gitti ..
dedigim gibi gitmeyin izlemeyin amk beni zerre ilgilendirmez ve ben prensip olarak bu adama oara kazandırmam ama hoş amk ben ne yapayım.
güncel Önemli Başlıklar