bugün

sözlükte yeni farkettiğim şiir canavarı.insanda açıp şiir okuma isteği uyandıran yazar.
aynı toplulukta olmaktan haz duyduğum yazar.
(bkz: mezarlarınıza tüküreceğim)
(bkz: derilerinizi yüzeceğim)
iyi entryleriyle farkettiren, fark atan yazar.
entryleriyle dikkatimi çekmiş, nitelikli biri olduğunu düşündüğüm tiyatro-sever yazardır.
ayrıca açmış olduğu 500'ün üzerinde başlıkla ve pek çok bilgi içerikli entrysiyle sözlük için önemi de tartışılmazdır.
(bkz: tematik yazar)
sözlüğe olan tartışılamayacak katkısıyla en çok olumlu oyu hak eden yazarlardandır.
artılamaktan bıktığım, kıskandığım, ortadan ikiye çatlamamak için artık kötü entrylerini beklediğim yazardır.
bülent ortaçgil delisi olduğu kanısına vardığım birinci nesil yazar.

işte kanıtı:*
(#541186)
(#541152)
(#541136)
(#541132)
(#541126)
(#541112)
(#541098)
(#541089)
(#541082) *

(bkz: hanım koş tespitçi gelmiş)
(bkz: bu ne biçim hikaye böyle)
bu gece de yeni türkü takılan, nitelikli biri.
söz,müzik,beste insanı.tiyatro ve şiir ilgisi cabası.ne o beni tanır ne de ben onu,iki gündür entryilerini takip edip bir tane bile boş ve bilgi içermeyen entrysine rastlamadığım keyifli yazardır.*
güzel adamdır;ama samatya'nın yolunu öğrenmesi gerekir..
geceleri kurt adam olur, ama en okumuşu, en entelektüeli.
tam bir şehir kurtadamı...
bazen renk değiştirir. kendini arar fahişelerin kollarında.
kimi zaman süper insandır. tüm güzel kadınlar ayaklarına kapanır.
kırmızı bir ot tutamıdır dillere destan.
verdiği uktelerden dernekler ve birliklerle kafayı bozduğu anlaşılan yazar.
sözlüğün isimler kaynakçasına yoğun katkıları olan, dünyayı sorgulayan, entellektüel bir birikimi olduğunu düşündüğüm nitelikli yazar.
emeğinin marjinal verimliliği bu sözlükte bazen herkesden üstün olabilen bir yazar. lord of the words ile favorilerimden. uğra$an birileri var bir$eyler olsun diye. duygulandım $erefsizim.

özele$tiri de bana gelsin : (bkz: bir sinek yarat da görelim)
verdiği uktelere elimden geldiğince can vermeye çalıştığım, sözlükte gördüğüm en iyi ve en kaliteli yazarlardan biridir.
sözde anlamın asıl yıkıcısıdır; bazen ciddiye almamak gerekir[anlamı] boris'i anlayabilmek için. bunun yanında bazen bunlaın ne yapacağı belli olmuyor birisinin nefesi kuvvetli olabiliyor; bir diğer zencilerle haşır neşir!
(bkz: mezarınıza tüküreceğim)

bununla birlikte sözlük yazarı vernon'u ben de anlayamaım daha anlayan varsa selam etsin *
tanımıyorum kendisini ama kaliteli bi adam...populerlik kasıntıları da yaşamadığı çok belli...keşke herkes senin gibi olabilse şu sözlükte...

bi de bizim gibi gece sever kendisi galiba...
pür dikkat takip ettiğim, yazdıklarını gözümü kırpmadan okuduğum ve sözlüğün en kalifiye figürlerinden biri olduğunu gün geçtikçe daha da iyi anladığım yazar.
aman iki satırcık da şuna yazıvereyim kolaycılığına kaçmadan da üretici olmayı başarabilmiş nadir yazarlardandır.