bugün 1298 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

vasıfsız

 1. 0 0
  isminin önüne veya sonuna eklenen herhangi bir vasıfı bulunmayan, ayrıcalıksız, yeteneklerini keşfetmemiş, niteliği ya da özelliği olmayan değil ama bunu farkedememiş, geliştirememiş.
  #198500
 2. 1 -1
  Bir okul öğrenimine, işle ilgili eğitime, belirli iş tecrübesine, fazla muhakeme sarfına, önceden edinilmiş sanat bilgisine, maharete ihtiyaç göstermeyen ve işe başlama ile beraber ya da kısa bir süre sonra hemen alışılabilecek bedenen yapılan mekanik ve basit işlere, beden gücüyle (vücut enerjisiyle) katılan kimsedir.
  #720585
 3. 1 1
  ne iş olsa yaparım derler.
  #1103192
 4. 0 0
  (bkz: işe yaramaz)
  #7458262
 5. 0 0
  Hakaret olarak kullanılması önerilen kelimedir. Bir insanı En güzel böyle rencide edersin, hem de ağzından cinsel içerikli küfür çıkmamış olur.
  #24087667