bugün

Tam olarak işte bu kafaya ulaşmak istiyorum.
Eminim siz de istiyorsunuz.

görsel
bir chp'li olarak çatladım. nerden beyeniyoruz ?
3 tarafı denizlerle çevrili olan bir anakara'da, testlerin neden göl'de yapıldığı merak konusu olan gemidir. merak konusu olan başka bir konu 3 atarflı deniz olan bir anakaranın neden uçak gemisine ihtiyaç duyduğudur hatta diğer bir merak konusu hadi madem bu uçak gemisine ihtiyaç duyuluyor da, üzerinden hangi uçağı kaldırmayı planlıyorsunuzdur... sorular sorular neyse işte maksat yine göz boyama olan troll haberlerden biridir en nihayetinde..
Aslında bu küçük olan. Büyük olan van gölüne sığmıyormuş. Onu Adıyaman'ın pasifik sahilinde deneyeceklermiş.
Ben beyendim. siz de beyenin.
Yalan bir haberi bile savunanları gösteren gemidir.

Hayır yalan olmasını geçtim savunan güruhun zeka seviyesiyle bile taşak geçiyorlar ya asıl olay bu.
van golunde denemeler basarili gecince gemiyi tekrar parcalara ayirip denize tasiyacaklar lan iste, az pratik dusunun amk.

Ya da onu van golunde birakirlar, oradan kutsal vatani korusun. Age of'da minik su birinkintilerine cannon galeon yapmadiniz mi hic ?
Fake to fake.
Tübitak'ın başına hayvanat bahçesi müdürünü atayanlar hayalden bahsetmesin lütfen.
görsel
ülkede şu paylaşımlara inanacak milyonlar olduğuna eminim. çok yazık. bu kadar kolay yozlaşacağımızı tahmin etmiyordum.
konya ovasında yüzerken çekilmiş fotoğrafı da olabilirdi,yine buna şükretmek lazım.
keşke önce tuz gölünde deneselerdi..

ayrıca akdenizde denenecek hali yok tabii ki.. gösterişin islamda yeri yoktur..

göstermeden yapacaksın ne yapacaksan..
(bkz: deneme yüzüşü)

anliyorum... vatana millete hayirli olsun da umarim icinde camii vardir. hatta kaptan, muezzin yada imam olmazsa cook ayip olur.vaazi kim verir gemide yoksa...
tamam deneme yüzüşünü başarıyla tamamladıktan sonra, o şeyi neyle akdeniz´e taşıyacaklarmış?...

bi de madem deneme yüzüşü yapacaklarmış, gemiyi niye lavuk gibi van gölünde inşa etmişler?...akdeniz´de inşa etseler daha akıllıca olmaz mıymış...

ben bikaç şişe coca cola dökmeye gidiyorum. sinirimden çatladım.
Bu haber feyk arkadaşlar. böyle bir uçak gemisi kabul edilemez.
gerçeği icin:

görsel
bu video akabeli bir bilim adamının yaptığı bir bilimsel çalışmadan bir kesittir.

https://www.youtube.com/watch?v=dXeqnIhBFvA
Ulan kuzey korede olsa anlarim internet dis dünyaya kapali tek tv var.
Bizde her sey var ama arastiran yok olurmu diye düsünen yok.
lsd den daha güçlü bir şey bulmuşlar ve benim haberim yok. neyin kafası lan bu.
facebook'ta bu bir sürü böyle paylaşım var ve insanlar Allah'a inanır gibi bunlara inanıyor. Yapılan yorumlar dünyanın en komik fıkrasından daha komik. Maaşallahlar osmanlı torunu benzetmeleri havada uçuşuyor. Okuyup okuyup gülüyorum.
Mazot 4.75 olunca hesaplayamıyorum, 5 olsun reise feda diyen çomar kesim tarafından tapılacak haberlerdir. Bunlara inanan, gerçekmiş gibi anlatan yüzlerce insan var. Bir şey de anlatamıyosun ki amk, dinlemiyorlar. Adam hala atak helikopterinin derdinde.