bugün

hayatın en sivri paradokslarından birisidir. normalde bir kızın cinselliğini simgeleyen obje olmadığını varsayarsak, vajinayı gören bir kişi muhtemelen "ööghh, bu ne lan" diyecektir. lakin kan basıncının beynin ruhunu geçirmesiyle gözleri üçüncü boyuta taşan erkek milleti * hayatları boyunca vajinanın peşinden koşmakta, bulduklarında ise ona muamelenin kralını yapmaktan çekinmemektedirler.
(bkz: dışı seni içi beni yakar)
(bkz: yivranç)
tavşana vajina iğrenç demişler, ben 62 yi bilirim demiş. *
aynada kendi götüne bakmayan erkek söylemi. ulan sen de ona yaklaşacak kadar estetik ne var ki olm bok atıyorsun?
http://kafa.bobiler.org/u...photographs/94872403m.jpg
istedim ama yapamadım, denedim ama olmadı, ben de bok attımın kısaltması.
(bkz: görmedim dünyada böyle bir gam)
vajina doğası gereği erkek için çekicidir.
ancak yeni ejakule olmuş bir erkek, dönmüş erkek, nonoş erkek ya da top erkek için iğrenç bir şey olabilir.
yeni ejakule olmuş erkek için 5-10 dakika sonra dünyanın belki de tekrar tekrar * en güzel şeyidir o.

edit: kimse kalmamış bu başlıkta yahu. *
herkes eksilendiği için sildi sanırım entrylerini.
(bkz: ahmet yıldız ölmedi ölmedi)
(bkz: olsa da yesek)*
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
gay olmaya karar verenlerin inandığı tespittir. *
kirli ve kıllıysa* doğru olan önermedir.
dışarıdan bakıldığında pistir.
eşşeğin götünden bile iğrenmeden görevini icra eden bir milletin insanı söylüyor bu sözü. koç be.
birkaç hafta önce buralarda bir bağyan yazarın sözlükle paylaştığı düşüncesi. **

edit:şu başlık altındaydı, silmiş haliyle;

(bkz: türk kızlarının mastürbasyon yapmama nedenleri)
doğru önermenin yanlış aktarılmasıdır.

evet arkadaşım vajina dediğimiz organ hayallerimizdeki kadar saf, temiz bir organ değildir. şunu düşün, ayda 3-4 kere kan gelen, üzerine renk renk akıntıların geldiği, sürekli mantar kapma riski bulunan, iyi temizlenmediğinde kist oluşabilen ve daha nice jinelolojik sorunun oluştuğu bir organdan bahsediyoruz.

bu durum yine de erkeklik duygularını öldürür mü?
öldürmez.
çok güzeldir bi kere olsada.
çok doğrudur. yine de anlaşılmaz ki; tüm dünya nasıl olur da bunun etrafında dönüyordur. bir kere normal halinde çok pis kokmasını bir yana bırakırsak; bir kadını doğum yaparken gören erkek, bir daha o vajinaya dokunabiliyorsa, hamam böceği yemek bile çok normaldir artık ona. Erkekler iğrenç varlıklar derler, acaba buradan mı geliyor ki bu söz?
(bkz: penisin iğrenç bir şey olmadığını sanmak)
vajinaların genelleştirilmesi yanlıştır. söylendiği gibi iğrenç vajinalar vardır ancak göze hoş gelen vajinalar da vardır, tertemizdir.
Şok etkisi yaratan önerme.
(bkz: gay mısın kardeş)
kişinin, sahip olamamasının verdiği acı cümle.
Ciktigi yerin göt olmasi sonucu söylenilebilecek sözcük.
(bkz: annen seni dogurmamis sicmis sicmis)