bugün

orgazm sonrası partnerinizi cinsel organı ile içli dışlı olursanız tüm vücudunun kasılıp titrediğini ve sonrasında ayağa kalkamama bacakların tutmaması gibi durumlar görülebilir. *
mala sert, hızlı ve seri bir şekilde vurulduğunda gözlemlenen biyolojik olay.
bir çok bayanın çeşitli sebeplerden ötürü yaşayamadığı orgazm şekli.
kadına ait orgazmların %10 unu dahi oluşturmaz bu orgazm türü.
erkeklerin çoğunun hakkında atıp tuttuğu ama yine çoğumuzun da pek bir şey bilmediği orgazm türü. yapıyoruz, ter döküyoruz, mücadele ediyoruz; ama oluyorsa oluyor, olmuyorsa olmuyor. başka ne yapalım yani?! her kim ki "ben şöyle yaparım, böyle ederim!" diyorsa ona inanmayınız. "havlayan köpek ısırmaz" derler ya, o hesap işte.
g noktası'nın uyarılmasıyla vuku bulur.
partnerinizi bu müthiş orgazma ulaştırmak için püf noktalar vardır.

klitoral orgazmı geç, onu dille de yaparsın, kadının amında boğulursun bile ama doyurmaz, yetmez.

- en az 4 pozisyonda seri bir ilişki yaşatacaksınız. ( son pozisyonda kadın üstte olmalı )
- elinizle klitorisle oynayın arada karnına hafif hafif bastırın.
- kadın kendini kastığı anda öpmeye, emmeye başlayın, parmak ucuyla dokunun, sıcaklık verin.
- asla en hafif sürtünmeye yol vermeyin, tamamen birleşme olmalı, kasıklar her seferinde tene dokunmalı.
- min. 10 dakika boşalmayın.
- biraz canını yakın. abartmayın.
Oldurmayan Allah, oldurmuyor.
elbette birçok değişkeni olduğu gibi, en önemli hususlardan biri de penisin vajinayı doldurmasıdır. biraz etli olması lazım yani. tüfek temizlerken bezi tüfeğe tatlı sert sokarsın ya, aynen öyle.

bunu yaşamış kadınlara selam olsun. şüphesiz ki onlar bu hayatta tadabilecekleri en büyük zevklerden birini tatmışlardır.
bir çok kadının geliyorum hayatım lafı ile başlayıp, işin içine bir kaç tanede efekt katarak rol yaptığı, erkeklerin ise genelde bu durumu yediği orgazm şeklidir.
(bkz: orgazml vajina)
evrensel yasalara göre aslında kadın için olması gereken tek orgazm çeşididir. ayrıca erkeğe de yarar çünkü erkek bu orgazmdan enerji şarj eder. yalnız bunun için vajinada kalış süresi 8-15 dakika olmalıdır.
burada bunu yazanların yapamadığına dair iddiaya gireceğim konudur.
bildiğimiz boşalma.laf ebeliği yapmayalım.
vajinal kasılmasız seks, bir süre sonra çuvala girip çıkmaya benzer.
öncelikle kafanın rahat olması lazım. ay ahmet benim göbeğime mi bakıyor, ay böyle çok tombul mu görünürüm, yok popom kocaman bakmasın gibi triplerle sevişirken orgazm olamazsın sevgili bacım. konsantrasyon şart özetle...
değerli hanımlarımıza sürekli yaşattığım orgiş biçimi. şöyle bi içinde kıvırıyorum oluyorlar hemen. hooop titresin bacaklar kızarsın suratlar. gizem yapmaya gerek yok dostlar rahat olun, basit olay. şöyle bi çalkalayın kızı yatakta tamamdır.
partnerinizin gözünün akını gördüğünüz an vajinal orgazmın doruk anıdır. karında kasılma ve bacakta titreme eşlik eder size.
Uzun süre klitoral orgazm yaşamış, kısası aylar yıllarca kendini okşamış, zihnini ve bedenini buna alıştırmış bir kadının uzun süre mahrum kalacağı orgazm çeşidi.

Erkeklere sesleniyorum burdan. Çare sert, dikte edici hafif edepsiz ve sınırsız seks.
Kadının zihnini ele geçirip iç güdülerini kamçılayıp, sert pompalamadıkçada asla başarıya ulaşılamaz. Hiç yaşamamış bir kadına gümbür gümbür vajinal orgazm yaşatıyorsanız dikkat edin, sizi hemcinslerinden köpek gibi kıskanacaktır.

(bkz: valla lan)
çoğu kadın için hayaldir.. maalesef..
en sevdiğim orgazm türüdür. severek inliyoruz.
klitoral orgazmdan başka bir şey değildir aslında. ama herkes bilmez.**
kısaca, her yol klitorise çıkar diyebiliriz.
sizinle ilgilenmediği sırada olan orgazmdır. sizin ne yaptığınızla değil asıl olan olayla ilgilenir.

asıl milletin gerçeklik o bu dediği kısım burasıdır.
çok kasıyorsunuz bu konuları.

acı çekmek de bir zevktir.
Türk kızlarının hiçbir zaman yaşayamayacagı zevk halidir. Sizin neyinize amk vajinal orgazm at kafaları? hem zihinsel hem bedensel pislik içindesiniz. Vıcık vıcık pislik akıyor beyninizden, koltuk altlarınızdan. Beyninizi yalanlarla, koltuk altlarınızı she deodorantlarla kapatıyorsunuz. Neyi hakettiniz şimdiye kadar da vajinal orgazmı hakedeceksiniz. Yiyin yarra yatın aşşa.
güncel Önemli Başlıklar