bugün

Herkesin florasi kendine ozgu oldugundan, belli bir standarti olmayan kokudur.
Ayrıca, gülü seven dikenine katlanır.
Aklıma Ahmet Ümit'in seneler evvel okuduğum Bir Romanını Getirmiştir.
(bkz: Kar kokusu)
Acaba hepsinin mi kokusu öyle diye aklımı siken durum. Allahtan artık almıyorum kokuyu
Harbiden şimdi düsündüm de kokuyu yüzünden hıc tadina bakamadim. Nasil lan tadı ?
Arkadaşları alalım. Avda lazım olur.
her kadının kendine özgü olan bir kokudur, erkeklerde afrodizyak etkisi yapar.

kadınlara laf eden erkekler ve onları artılatanları da şu başlığa alalım.

(bkz: taşak kokusu)
Çok keskin kokuyorsa jinekolok muayenesine gereksinim vardır zira mantar vs olabilir.
Kötüyse gercekten o an sevismek istemeyecegin kokudur.
siz de koklamayın bi zahmet amk ya bunu da ben mi söyleyeyim.
erkek bedenine hayat katan kokudur. efsane kafa yapar. hele vajina sahibi herhangi bir sözlük kızıysa, yapılan kafadan kurtulmak ne yazık ki mümkün değildir.

edit: hatta, iyi ki mümkün değildir. çıtam o kadar düşük kızlar, kızlarımız.
Güzeli harika olan bir kokudur.

Bir seferinde canlı yayın açtım. Scopede. Bir türbanlı kızla buluştum. Kız evliymiş meğerse. Tuvalette eteğini kaldırdı ve vajinasını 10 dk koklamıştım. Harika bir kokuydu. Sonra vuruş oldu tabi. Güzeldir güzel olanda. Evet.
Süper bir kokudur. Temizi süper kokar.
O vajina değildir. Iltihaptir.
Ne kadar cahil bir millet.
bazen kötü kokabilir. banyoya girince düzelir. vajina güzeldir. kıymetini bilelim.
çürük yumurtadan ağır kokan kokudur. hele regl dönemiden yeni çıktıysa uzak durun.
Erkeği cezb edip kendinden geçiren kokudur.
(bkz: balık kokusu)
DOgal bir kokusu olmasi normaldir fakat agir kokmasi normal degildir. Yani duzenli temizlik, temiz ic camasiri kullanip hala anormal bir koku seziliyorsa bir doktora gostermek gerek. Ama onun disinda evet kokusu var.
abi işte görüyosunuz yorumları..

türk kızı, kızlarımız, suya sabuna dokunmuyorlar azizim..

varsa yoksa parfüm şişelerini kafalarında kırsınlar..
Suyla sabunla pek alakası yok.

Her saniye ağzını çarkalasan da o ağız illa kokar. Yahut farkında olmasanız da kıllarınızın dibi sürekli yağlanır ve koku saçar. Bu da öyle. Sonuç olarak içeride bir bakteri florası mevcut(içinizi basınçlı su ile yıkasanız dahi 5 saat sonra yine aynı ölçüye gelir) ve mevcudiyetin kurumaması için 7/24 vücut sıvısı salgılanıyor. O da leş kokuyor işte.

Fakat yediğinize, içtiğinize dikkat ederseniz teriniz dahil bu gibi kokuları en azından makul seviyelere çekebilirsiniz.
Maydanoz ile başlayın. Bir demet maydanoza iki tane limonu suyunu ekleyin, bir tutam tuz atın. Yemeklerin yanında tüketin.
temiz kokanı da var leş gibi kokup insanı cinsellikten soğutanı da.
iki kere uzun uzun yazdım sildim akü.

Silmeden önce de bu sözlükte bilgiye gerek yok dedim.

Kokudur işte...
binlerce kaliteli fransiz parfumune degisilebilecek olan kokudur. evet degisilebilir. turk kizlarinin vajinalari yaraq gibi kokuyor.
Kuzuların Sessizliği filmindeki repliği çağrıştırır.

görsel
Bazıları gerçekten güzel kokuyor.
Tam yalanasi.
güncel Önemli Başlıklar