bugün

bitiş süresi nargileyle eş zamanlı, tiryaki adama farklı bir karizma katan, nefes çekilmediğinde tasarruf mode'una geçip kendi kendini söndürebilen dünyanın ilk otomatik kontrol mekanizmalı sigarası.
(bkz: samsun 216)**
(bkz: ekonomik paket)
-bi sigara içim geliyorum
kelimesi üzerine
-insallah uzun samsun değildir.. dedirten sigara
bitmeyen sigara. genelde kamyoncu abiler kullanırlar. istanbuldan yakarlar ankara ya kadar idare eder.
bitmeyen çile, Izmir'de yak, Istanbul'da söndür.
70 kilometre sabit hızla giderken yanışı ve bitişi arasında 40 kilometrelik mesafe olan sigara çeşidi.
bir paket uzun samsunla ile bin kilometre gidilebilir.
tiryakinin hası.
soyadım uzun memleket samsun amk.
stop&start özelliğine sahip teknolojik sigaradır.* içmeyince çok çabuk sönmesine başka bir açıklama bulamadım zira.
Sigaraya ilk başladığım dönemlerde yokluk olduğu zaman(paket biter, kalırsın öyle) mecburen içmek zorunda kaldığım tütün mamulü.

içeriği gayet sert gibi durur. Hakikaten de serttir fakat içerken hissettirmez. Sap, saman içsem bundan iyidir diye düşünürsünüz.
Ayrıca bitmiyor. Evet, cigarillo gibi. Bitmiyor.

Kamu spotu: tütün ürünlerini kullanmayınız, kullananları uyarınız.
Ya da bırakın içsinler.
Siz içmeyin.
Hala piyasada olan sigara markasıdır.

Eskisi gibi ucuzda değil amk, beğenmediğimiz uzun samsun bile 14tl amk.
Fbs(fire blocking system) öZelliği olan sigara. Şöyle ki her bir sigara yakıldıktantan sonra hangi sıklıkla içildiğini filtre üzerindeki memory card’a kaydeder. Küllük üzerinde unutulup içilmediğinde kendi kendine sönerdi. Bakınız bu bir Türk mühendisliği başarısıdır ve dünyada hiçbir sigarada yoktur.
güncel Önemli Başlıklar