bugün

(bkz: geldiler abi hepsi silahlı)
(bkz: uzaylı açılımı)

(bkz: uzaylıları müslümanlar keşfetmiştir)

buradan uzaylı kardeşlerime sesleniyorum;

(bkz: en az 3 uzaylı)

birde güzel bir şiir patlatır, arınç ağlar, davutoğlu sırıtır.

tadından yenmez amk.
eyyyy uzaylı.
kardeşlerim! bunlar insan değilsiniz diye sizi de hor gördüler, evet bunu da yaptılar.
Sen 100.000 uzaylı koy önüme ben 1 milyon hüloğ toplarım.
afedersiniz dünyalı bile dediler.
sizin neyiniz eksik de istila ediyorsunuz ha? eeey uzaylı bu toprakları istila etsen de milli iradeyi istila edemezsin.

sonra tapeler çıkabilir.
r=rte
u=uzaylı

r: yav edin edin ama bizi de görün yav he he
u: dediğin tanımlanamadı dünyalı
r: sakal diyorum mübarek bi sakal atıver.
u: dediğini anlamıyoruz dünyalı.
r: bilal oğlum sen misin?
(bkz: fıtrat)
paralel evren sizin fıtratınızda var.
uzaylı kardeşlerimiz dünyaya ziyarete gelmişler, gaddar israil onları silahla karşılayalım diyor. Tüyü bitmemiş uzaylı yetimlerin hakkını yedirtmeyeceğiz ! Biz Samanyolu'da barışın temsilcisi olacağız.
amerika'nın savunma sanayisine ayırdığı astronomik rakamın sebebi sorulduğunda verilen cevapla aynı anlamı taşıyacak cevaptır.
ne istediler de vermedik şeklindeki tepkidir.
uzaylıları sizden öğrenecek değiliz.
biz sizin jupiter'in plajlarındaki çocukları nasıl bombaladığınızı çok iyi biliriz.
yarı çıplak ,deri kıyafetle indiler.
Bu istila insanlık tarihinin fıtratında vardır. Bakınız yakın geçmişe. Sene karanlık çağ. Prometteuse mağara Bob'ın gelişimi için neler yaptı. O da insan tıpkı bu insanlarımız gibi. ..
Istila bizi teğet geçti , olabilir mesela.
sen ne mutlu türküm diyene dersen o da ne mutlu uzaylıyım diyene der.
uzaylililari en iyi biz biliriz.
Biz uzaylının daniskasıyız...
uzaylı kardeşlerimiz dünyaya ziyarete gelmişler, gaddar israil onları silahla karşılayalım diyor. tüyü bitmemiş uzaylı yetimlerin hakkını yedirtmeyeceğiz ! biz samanyolu'da barışın temsilcisi olacağız.
Birileri çıkmış işte yok dünyayı ele geçirecekmiş falan filan.
Uzaya da suyu biz getirdiiiiiiiik!!
-alanı da al git lan!
"Medeni geçinen batı değil biz kucak açtık onlara" diye zırvalar dolusu devam edecek konuşmadır.

(bkz: Türkiyede ki Suriyeliler)