uzak mesafe ilişkisi

entry 3358 galeri 42 video 7 ses iyilertrends
  1. 3339.
    sarılmıyorsa sorun vardır. sen o kadar görme bir de tokalaş he vay aq.
    #35472311 :)
  2. 3340.
    mutlaka ayrılıkla sonuçlanır. deneyimle sabittir.
    #35472316 :)
  3. 3341.
    Yürümeyecek olan ilişkidir. Entry burada.

Şimdi askere giden sevgilisini beklemeyen kızlar var amk. Ya da kızın üniversiteden mezun olmasını bekleyemeyen erkekler var. Diyeceğim şu ki, uzak mesafe ilişkisi yürümez, yürüttürmezler.
    #35472330 :)
  4. 3342.
    Araya inatla kız arkadaş ortamı sokmaya çalışan ve koca ilişkiyi bok eden insanın ilişkisi.
    #35472336 :)
  5. 3343.
    Arkadaşlar bu kadar zor mu ya...
    Oysa başlamak üzereydim.
    #35472337 :)
  6. 3344.
    sikerler öyle ilişkinin varolduğu kabileyi dedirtmiştir. sevgiliye rastgele biri muamelesi yapıp, tokalaşmaya çalışmak nedir lan? siktirsin gitsin.
    #35472338 :)
  7. 3345.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1312921/+
    mesafelerin bir önemi yok. sen karar ver senin en yakının hangisi? dilini bilmediğin bir sözlüğü okumaya çalışmanın faydası yok gibi!
    #35472347 :)
  8. 3346.
    Uzal durulası bir ilişki. Yapmayın . 4 yılın sonunda kaybettiğim zamana acıyorum. Hala zamanınız varken yapmayın.
    #35472353 :)
  9. 3347.
    şuan finlandiyalı bir kızla konuşuyorum. yaklaşık üç haftadır. uzak felan ama en azından insan gibi biriyle konuşmak insana huzur veriyor. mesafeler engel tanımaz zamanı gelince gideriz elbet.
    #35472354 :)
  10. 3348.
    Bitmesine fiziki mesafe neden olmaz genelde.

Taraflardan biri bitsin der ve biter.

Yani değil mesafe, kucak kucağa da olsanız sebep aslında aynıdır.

Mesafe işin bahanesi.
    #35472381 :)
  11. 3349.
    Boynuzlanabilirsiniz pek güven olmaz.
    #35472389 :)
  12. 3350.
    Olur arkadaşım olur.Zor olur ama olur.
    #35472424 :)
  13. 3351.
    tokalaşmayabilirdi de,namahremsin bana deyip...
    #35472438 :)
  14. 3352.
    Ben burda çocuğa sarılamıyorum diye kafayı yedim kız bulmuş elini uzatmış. Mal.

Kafa yedirten bir ilişki.
    #35472466 :)
  15. 3353.
    çok da güzel yürütülebilecek olandır. iki tarafın gönlü bir olduktan sonra değil uzak mesafe uzak gezegen ilişkisi olsun yine devam eder.

özlemek değil midir bir ilişkiyi yücelten? peki görmeseniz bile onu yanınızda hissedebilmek? peki ya kalbine dokunabilmek yüzüne bile dokunamazken? bunlar değil midir ilişkiyi güzelleştiren?

cevabınız evet ise siz galaksi değiştirseniz bile sizi bırakıp gitmeyecek biriyle birliktesinizdir. zaten yukarıda bahsettiklerimi hissedemiyorsanız o ilişki tüm hayatınızı bir arada geçirseniz de biter.

güzel olandır. beklemeyi bilen insanlar için birbirini kıymetli hale getirendir.

nazlı yarim uzakta. belki görüşmemize çok var. ama bekliyorum ben. bekleyeceğim. o da bekliyorsa ne ala.

ayrıca (bkz: teşekkürler zall)
    #35472566 :)
  16. 3354.
    bu ilişkiler genelde bitmek zorunda oluyo. denedim. olmuyo. severek ayrılalım moduna giriyor insan. gerçekten zor.
    #35472590 :)
  17. 3355.
    Derdini s keyim butonu neredeydi??

Neyse okudum o kadar bari bir yorumda ben yapayım. Yav arkadaş. Mutlaka bi sorun vardır ya da hiç bi sorun yoktur diyecek bilgim yok ilişkinizle alakalı. Ama sarılmayıver ne olur yani? Olaya "düzenli manita" şekliyle bakarsan şimdi sarılmak istersin bir süre sonra sarılmak yetmez öpmek istersin daha da sonra öpmekte yetmez başka şeyler istersin. Her şeyin bir zamanı var bir yeri var. Sana elini uzattı diye trip atacağına "en azından eline dokunabildiğin için mutlu ol." Gerçekten seviyorsan zaten haftalar sonra gelen buluşmada bu bile yetecektir. Ama derdin başkaysa tokalaşmakta yetmez, sevişmekte yetmez.

Ayrıca gerçek sevenleri km ler ayırmaz. Onlar dünyanın iki ucundada olsalar aylar yıllarca biraraya gelemeselerde kopmazlar birbirlerinden. Ama niyeti başka olanlar, sevgilisi yanında yokken gözü etraftakilerin saçında, başında, yakışıklılığında, güzelliğinde olanlar, kmlerce uzaktan sevgilisine hayatı zindan etmeye çalışanlar, anlayışsız olanlar, aşırı kıskanç olanlar ayrılmaya mahkumdur.. 2x2=4.

Çok denedim. Sözlüktende oldu, dışardanda.. hiç yüzyüze gelemediklerimizde oldu, 15 günde bir atlayıp atlayıp yanına gittiklerimde. Çok paralarlarda harcadım. Çok şeyleride görmezden geldim. Bazı konularda çok ısrarcıda oldum. Farklı farklı insanlarla da, tek kişiyle defalarca da denedim. Yürümüyor. Yü rü mü yor. Yürütmek için bir çok değişken var onların hepsinin aynı ilişkide olması lazım.. karşındaki ve sen çok mükemmel bir uyum içinde olmalısın.. karşındaki ve sen çok mükemmel bir anlayış içinde olmalısın.. kıskanç olmamalısın.. onunda senin olduğu gibi kendi çevresi olduğunu kendi hayatı olduğunu asla unutmamalısın.. buluşmaları mümkün olduğu kadar güzel ve özel geçirmeye dikkat etmelisin. Zaten görüşmeler kıt olduğu için hergün görüşebilen sevgililerden farklı bir ilişkin olduğunu unutmadan ona göre hareket etmelisin falan filan. Yazmaya kalkarsan fihuuu neler neler var daha da senden daha uzun yazmamak için kısa kesiyorum.

Özetlersek;

Tek derdin sarılamamak olsun. Kimisinin sarılacak bir sevgilisi bile yok.. hatta kimisinin sarılacak kolları yok. O yüzden beklentileri karşılamıyorsa yol yakınken kimsenin yolunda durmayacaksın. Ha ama benim derdim o yolu birlikte yürümek diyorsan sevgiliyle tokalaşmak bile güzeldir..
    #35472596 :)
  18. 3356.
    zordur evet. özveri ve özen ister. dürüstlük, güven ve sadakat ister. yürütebilenler pek şanslıdır.
    #35472646 :)
  19. 3357.
    "hiç başlamayın" önerisi verenleri anlayamıyorum. insan bi ilişkiye " acaba başlasam mı? hmmm, mantıklı bi aşk, öyleyse başlamalıyım." diyerek başlıyorsa zaten problem vardır. o ilişki zaten sevgi temelli değildir.

seviyorsan olur, sevgin bitiyorsa zaten hiç olmamıştır.
    #35472730 :)
  20. 3358.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1312963/+
    #35472890 :)