bugün

sorgulamayan insanlar.

başkasının doğru bildiklerini size satmaya çalışırlar. ne konuştuklarını bilirler ne de düşünebilirler böyle insanlar. koşulsuz bağımlılıkları vardır. asalak gibi bir şey. başkasının ağzından çıkan sözlerle yaşarlar. aman sakın ha.
Kendi gibi olamadığı için hep bir başkası olmaya çalışan insanlardan uzak durunuz.Bunlar genelde yaptığı şeyleri yapmamış , yapmadıklarını ise hep yaşamış gibi anlatır , onlardan fazla bilen, gören yoktur.
Nargile dumanı üflerken foto çekinenler.
Geçmiş ve gelecek korkusunu o travmaları herkes yaşar ama bazı insanların içi bunlardan gelen saf nefret ve karanlikla dolu.Merhametten yoksun bir biçimde sevgi olmaz.Ve merhamet olmayan hiç bir yerde durmayın çünkü onlar kendi zihinleriyle savaşıyordur.Ve çevresinede kendi savaşını yansıtıyordur.Onlardan bir halt olmaz .
en yakın arkadaşının sevgilisiyle/eski sevgilisiyle duygusal ya da fiziksel herhangi bir şey yaşayan ya da yaşama potansiyeli olan insanlardır.
benden laf çıkmaz demesine rağmen , laf taşıyan insanlardan. kısacası riyakarlardan.
az dinleyip çok konuşan insanlar.
kesnlikle her şeyden şikayet eden ve sürekli kötü duygular içinde olan,ağlayan insanlar.
Akp seçmenleri.
sevdiklerini yarı yolda bırakanlar.

ve kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar.
(bkz: akraba)
Değer verdikten sonra değişen insan tipi.
Gözü doymayan her zaman daha fazlasını isteyen tipler. insan dediğin küçük şeylerle mutlu olmalı.
şahsen; kendimi uzak durulacak bir insan olarak görüyorum.
ben olsam benden uzak dururdum.
esamemi bile okumazdım amk.
Başınıza birşey geldiğinde ben demiştim diyen insan.
Herkesle samimi olan insan.Genellikle 2 yüzlü olurlar.iyi insanların çoğunun nefret ettiği insan vardır.
hayatinizda kamufle olmuş kişiler.
kısacası orospu çocuklarından uzak durulmalı..
doğuştan ballı insanlardır insana hayatı sorgulatır depresyona sokarlar.
Anakuzuları ve kendi kararlarını alamayan insanlar.
Aklı olmayıp, fikri olan insanlar.
içten pazarlıkçılar.
sigara içen insanlardır açık ve net.
Çabalamayan insanlar.
dünya düzdür, aya gidilmedi, Atatürk öldü yerine yossi geçti diyen zerdeçal çöpü kıvamındaki tipler.
Hayat bu salaklarla tartışmaya değmeyecek kadar kısa ve güzel.