bugün

Hiç hayatınızdaki insanı aldattınız mı? Düğününüze iki ay kala ayrılmayı düşündünüz mü? Uyuyamıyorum.
O yokken onun arayaşında olmaktan,
onu bulduktan sonra da onu düşünmekten oluşan , kesin çözümü olmayan durum..
sabah kalkılacak saati düşündünçe stresin artması ve uykunun imkansızlaşması olarak devam ediyor.
Ben başımı hangi yastıklara vurayım? Yine uyuyamıyorum.
Evet uyuyamiyorum. iki ay kadar önce biri benden ayrıldı ben tam alışıp sevmisken hemde. bir hafta kadar önce de üniversitedeki sevgilimin arkamdan etmiş olduğu onca iftirayi öğrendim. E böyle olunca herhangi bir ilişkiye başlayabilmek gibi bir dusuncem de kalmadı. Ve benimle görüşmek isteyen birisi de var şuan yani karışık durumlar.
orospu çocuğudur.
Lanetdir.
Sabah işe gidilecek bi de..
Moron suratımı gören kaçacak bu gidişle.
Sabah 9'da mineral finalim var.

Vize ve ödevlerde oldukça yüksek not aldım ve finale de hazırlandım.

Ancak ramazanda sahur sebebiyle uyku tutmuyor. Geçen fizik için, bugün de mineral için sabahladım.
uykusuzluk acili olarak hekim tarafından çözümlenmesi gereken bir konudur, çünkü uyku ikame edilemez ve beden ancak uyuyarak kendini yenileyebilir.
Günaydın dedik de ben hiç uyumadım be, daha doğrusu uyuyamıyorum arkadaşlar.
Tüm günümü uyuyarak geçireceğim, pişman değilim.
benim için ''uyumamak'' zaten tüm günümün işte geçmesi ve geri kalanında da kendime vakit ayırıp eğlenmek istemem. tabi bundan dolayı bünyem iflas etti pazarları sadece uyuyorum ve yataktan çıkamıyorum.
Benim muzdarip oldugum.
Antipsikotik ve antidepresan yan etkilerinden biridir aynı zamanda. Antipsikotiğin ki tam olarak uykuya dalamama, sabredememe problemidir aslında, uykunuzda düşer gibi olur uyanırsınız ya hep öyle uyanıyorsunuz, kafayı koyuyorsun 1 dakika sonra o hisle uyanıyorsun ve sabrın yok. Antidepresan ise kimisinin uykusunu getirir kimisininkini yok eder.
"antidepresanlar" uyku yapar.
Yarınki dersin sıkıcılığını düşünmekten uyuyamamak en kötüsü. Hocanın tarzanca aksanıyla sıcak birleşince katlanılmaz oluyor. Şu köşede ağlayacağım...
içim içimi yiyor şu an..

kendimden bıktım yemin ederim.
Içimde dinmek bilmeyen acayip bir öfke var insanlara karşı. Uyutmuyor.
Güneşin doğuşunu izlemeyi seviyorum. O'nun sayesinde.
Bazen mide yanmasındandır.

Bulanmıyor çünkü, yanıyor.
Neden diye haykırıyordu elticik.

Neden bana uğramadın ey kutsal uyku...

T, kişinin kendine yakışanı giymesidir.
(bkz: anlayamazsınız)
Bir eylemin yoksunluğunu bildiren başka bir eylem. Bir nevi inception durumu.

Bol kafeinli sabahlar.
eğer yatma vaktinizden son 6 saat süreçte kafein almadıysanız psikolojik bir sorunla karşı karşıyasınız demektir.
Kişide takıntı haline gelen şeydir.