bugün

artık uyumanın anlamının kalmadığı eşiği geçmektir.
Acı veriyor erken kalkacak olmak ama yatak da kusacak beni galiba. Nalet!
geçmişinizle yüzleştiginiz an. anılar akıldan teker teker geçer. Keşke bunu deseydim şunu deseydim dediğimiz de olur. çok kötü bişey ya lan. derdi tasası olmadan Hemen uyuyan insanlara imrenirim hep.
Evet 7 ay düzenli uyuduktan sonra ne yazık ki bipolarlık nedeni ile mani dönemine geçmiş bulunmaktayım. Uykusuz geceler başlasın
Daha düzenli bir hayat başlıyor orası ayrı.
2 haftadır kesintisiz uyuyordum ne güzel .3 gündür yine uykusuzluk başladı.
Harika ya saat 5.30 oldu fakat uyumadim cok cool bir durum insomnia miyim ben simdi vaoow.

Saka saka. Hastaliktan uyuyamiyorsaniz cok beter cok.
Nedenini öğrenirseniz bana da söyleyin abi.
böyle is mi olur haftasonunu bekliyoz uyuruz diye ondada yok.
Zorla uyu. Onda da öyle bir rüya gör ki stresinin yarattığı gastritin sancısıyla uyan...
yine sabah ettim sevgili sözlük.
Bu işin sonu nereye gidiyor bilmiyorum. Uykusuzluk canıma tak etti.
Biri ense köküme doğru vurabilir mi?

eter alacam kendime.
Tamam açılın ben vururum.
dört saat sonra alarmın calacagını farkedip strese girmeme sebep olandır. Ben gözlerimi yumup uyu lan artık dedikce, banane banane diye omuz silken bir velet var sanki içimde.
uzun yıllar süren uyuyamama sorunumun çaresi remeron oldu. alıyorum bir yarım remeron, yarım saat sonra bayıltıyor.
bazen sabaha kadar süren eylem.
Şimdiiii tekraaaarr ne yapsaaam dedirtme yarabbi. Tasinacak suyu goster kirilacak odunu. Kaldi bu silinmez yasamak sucu uzerimde. Bileyim. Hangi suyun sakasiyim yarabbelalemin. Tutmesi gereken ocak nerde?
ismet özel dinliyor insanlar , evet çok siir dinleyince düşünceler imgeler hayaller uyumuyor .
uyumak istiyorum aynı zamanda istemiyorum da..
uykum da yok ama uyumak zorumdaymışım gibi de hissediyorum..
kafam da karıştı şimdi.. aman neyse ya akışına bıraktım.
Depresif sinir bozukluğu ve kendini kötü hissetmenin getirdiği eyler.
Uykum var ama sanki uyumaktan korkuyor gibiyim. Sanki uyuyunca cok komik seyleri kaciricakmisim gibi.
Şuan içinde bulunduğum durumdur. O son kahveyi içmeyecektik.
ne gerek var çok uykuya zaten. uyuma gitsin
içinde bulunduğum siyahi durum.

Tabii ki yalan, kendinizi kandırın lan.
Bu gece de benimle.
Deli değilim sadece uyuyamıyorum.