bugün

mamakta oturanlar uyuyor mudur diye düşünüp uyumaya çalışırlaröğğğğ.
bazen yorgunken mutluyken zenginken bile uyyamazsın. bünyen kabul etmez. ama ben dinçliğime mutsuzluğuma ve fakirliğime rağmen uyuyamıyorum o ayrı.
Saatlerce yatakta donme halidir. En son usanip bayilirsiniz resmen, uyumak değildir o. O tatlı hal yoktur. Beni bitiren, üzerime yapışan haldir.
beraberinde aklın kıyısında köşesinde unutulmaya yüz tutmuş olayları büyüterek ya o niye öyle yapmış ki orda niye öyle demiş diye düşüne düşüne kafada büyütürsünüz, az buçuk uyuyacağınız varsa da uyuyamazsınız.
başlığın altına bu saatte entry giren yazarların muzdarip olduğu durumdur.
şu an içinde bulunduğum eylem. tam uyuyordum , saçma sapan şeyler oldu , uykum firarda.
(bkz: uyuyamıyoruz çünkü mutsuzuz)
bazen de hastasınızdır. Zira bu grip ve kulak ağrısıyla uyunmuyor.
her gün itina ile gerçekleştirdiğim eylemdir.
şu içerisinde bulunduğum eylemdir.
uyumayanlar gecenin karanlığını, sessizliğini, kendi kendineliğini sevenlerdir. Uyuyamayanlarsa Yarına uyanmak için bir sebebi olmayanlar ve sabah olmaması için dua edenler olarak ikiye bölünür. Allah kimseyi sabah olmaması için dua edecek kadar çaresiz bırakmasın.
saatlerce tavanı izlemen sebebidir. sağa dönersin olmaz sola dönersin olmaz. müzik dinlersin olmaz kalkıp bir iki tur atarsın evde, sonra geri yatarsın yok yine olmaz.

hele bir de benim gibi ertesi gün cerrahi sözlünüz varsa hoca karşısında tavşana döneceğinizin kanıtıdır. gün boyu ayakta kalabilmek için kahveye abanma sebebidir/sebebimdir.
Hele aşırı yorgunluktan uyuyama diye bişey vardır ki, gayet bir işkence yöntemi olarak benimsenebilir.
gün içerisinde cinli şeytanlı şeyler konuşup gece uyuyamama hali.
Nba play off'ları başladığından beri müzdarip olduğum olay.
Kendimi bu konuda yanlız sanıyordum, yanılmışım.
osuruk sesine alışmaktır.
Yatakta fazla oturduğumda olan durumdur .
Uyuyamadım dediğimde bazen kendimi yalancı hissediyorum. Belkide uyumak istemeyen kişidir. (bkz: ben)
Başımın şu sıralar ki belası. Hayır uyumam için gerekli herşey de var. Huzur, hafif yorgunluk, sarılabileceğim biri, hafif horultu...eee daha ne istiyor olabilirim ki...
2 gündür gecelerimi mahveden durum. Bugün tamam uyurum derken hop yine kaçtı uyku galiba , hayır neyi takıyorum kafama ne düşünüyorum da uyutmuyor. Sözlikten bile bu kaçıncı çıkış yapıp geri gelişim.
Uyumak istiyorum !
Sikinti stresden dolayi son gunlerde yasadigim durum.

Aynen Zombi gibi geziyorum.
Zihnin bile sana düşmandır uyuyamadığın zamanlar.
öyle boktan işte.
Uyuyamayıp bunu değerlendirebilirseniz sorun olmaktan çıkıyor.
Ama yatakta bir o yana bir bu yana dönüyorsanız oldukça zaman kaybı ve yıpratıcı.
benim herzamanki halim artık alıştım ders falan çalışıyorum sıkılmayım diye.