bugün

uyuman gerektiği halde uyuyamamak kötü bir günün başlangıcıdır..
uyuyamıyorum arkadaş. vesveselerden pazar sabahı bile uyuyamıyorum.
son günlerde sıcaklardan dolayı pek çok insanın başına gelen durumdur. ha bazı insanlar var çevre şartlarından etkilenmeyen onlar top atsak uyanmazlar.
bendeki hastalik iste hacı o değil gözüm bozuluyor yavas yavas.
olmuyor bi türlü uyuyamiyorum , türlü türlü ugraslarima rağmen,.yine uykusuz bir gün.
sivri sineklerden dolayı uyuyamamaktır.
yav arkadaş parmağımın ikinci boğumundan ne istersin. o kadar sprey miprey dedik bana mısın demedin. Ulan ben etkilendim size gene bişi olmadı ama siz durun siz durun. yarın sizin için özel hazırlanıcam. çok pis hemde.
bir süre sonra normal olarak görünen sorundur. ulan sabah 7'de yatıp akşam 8'de kalkıyorsundur ve seni hiç rahatsız etmiyordur,öğlen evin dekoru değişmiştir sen bu saatte ne gürültüsü amk diye ev ahalisine çemkirmişsindir gece de millet ne erken yatıyo diye şaşırırsın.
sıçaktan uyuyamamak
benim derdim.
ne sıcak, ne sinek. bünyeden kaynaklanan durum.
saat 5 olmak üzere ve sizleri yalnız bırakmıyorum. kıymetimi bilin. o değil de bunun bir çözümü yokmudur.
19 yıldır nasıl bir duygu oldugunu bilmedigimdir.
2 saat sonra uyuycam gece calismak guzel zaten uyumuyordum.
2 saat sonra uyuycam gece calismak baska zaten uyuyamiyorum geceleri.
bir korku filmi izledikten sonra, korkudan üstünü tamamen örtüp, sıcaktan bunalıp ama hala korkudan üstümüzü açmadan yattığımda ve yanımdaki kişinin horlayıp bir türlü susmaması uykumu engelleyen en büyük faktörlerdir.
Mide ağrısının yol açtığı sonuç.
aklın başka bir şeyle meşgul olduğunun göstergesidir. Artık düşünmekten vazgeçmeyi daha doğrusu kabullenmeyi ve devam etmeyi gerektirir.
An itibariyle bi türlü gerçekleştiremedigim eylem.
1 saat önce başıma gelen olay.
beynin düşünme halinin sonucudur. uyku dediğimiz olay beynin dalıp gitmesiyle meydana gelen bir olaydır. eğer beyninizi dinç tutacak ve düşünecek şeyleriniz çok ise beyin bunları düşünür, işler ve bu esnada siz uyuyamazsınız. tıpkı benim gibi *
biyolojik saat denen illet yuzunden ortaya cikandir bazen.

hayir yani tatil, uyusam ya. yok, 6.30 oldu mu saat uyanacakmisim. sabah uyuyabilmek icin gecenin bilmem kacinda yatilir ama sonuc yine aynidir.
(bkz: insomnia)
spor ile biraz da olsun çözülebilen bir sorundur.
(bkz: Gün doğdu arkalarında yazık) (bkz: ahmet haşim)
Gündüz yapılan şekerlemenin, siz diyor siesta, kahpe bir sonucudur.
yazın beraberinde getirdiği sorunlardan bir tanesidir. okul açıldığında geçerdir. sakin olundur.
isyan ettirir. acaba kahvaltı mı yapsam yoksa yatakta uyumayı mı beklesem diye düşündürür. uyku kodum mu eksik anlamadım.