bugün

korkulanin basa gelmesidir. su uyur dusman uyumaz derler ya iste, terorist olarak adlandirilanlar hep dusman olarak algilanildigi icin, onlar sanki hic uyumuyormus izlenimi var insanlarda. neyse, uyurken baskina ugrayan terorist, hele ki birde 18 saatlik yorgunlugun uzerine uyuyorsa ve uykusunun 2. saatindeyse, uyandirilirsa cok feci seyler olabilir. ya da cok acayip seyler. adam kalkip "ne uyandirdiniz lan beni, hossaflar" ya da "ya olum git, abdestimi alip namazimi kildim diyorum sana, 2 defa sabah namazi kilinmaz" ya da " tamam abi soz teslim olacam, ama birakin 2 saat uyuyayim, kac gundur uykusuzum" gibi acayip seyler dusunup, sacma sacma konusABILIR. "tamam abi ben kalkacam, once sen tuvalete gir, elini yuzunu yika, ben suyun kesilme sesini duyunca uyanacam" falan diyebilir. neden olmasinki? yani bu adamlar uykusunda konusuyor, sayikliyor olamaz mi? 3 gun boyunca ishali ile ugrasmis, artik bikkinliktan dolayi geceleri pantalona salan bir teroristi uyandirdiginizi dusunsenize, eliniz falan hep boklasiyor. olmayacak sey degil yani.
müptezel kişiler olduklarından, büyük ihtimalle baskın olduğunun farkında bile olmayacaktır.
sıradandır.

-açın kapıyı polis! etrafınız sarıldı!
-hay sikeyim yaeee sabah sabah... rüyanızda mı gördünüz abi yae!?
güncel Önemli Başlıklar