bugün

görsel
aslında uyumadım ama sana uyudum öyle farzet diyip geçiştirilebilir kişiden kişiye göre.
bi süredir gelmeyen mesajdır.
ben mutlu oluyom lan bu mesaj gelince. 1 de "he uyudum" diye dönüş yapıyom ohh mis. Tabi uykumu kaçırdıysa bu msj, o zaman iş değişir.
Geçen gece annemin attığı mesajdır.*
üç gün dedik beş gün dedik aylar oldu gelmedi.
geçen cuma gelecekti yıllar oldu gelmedi.
Sevdigin birinden gelirse mutlu eden mesajdir.
Yaklaşık 7 ay önce gelen mesajlardandır. Keşke tekrar gelse denilesi durumdur.
Kuzenimmiş.
Buyuk ihtimalle eski sevgili adı verilen kappeden gelmiştir evet deyip gonderin.
Şu satte 54257743. Sü atılmış olmalı.
artık gelmeyendir ;)
Cevap verilmemesi gereken mesajdır.

Öncelikle birine uyudun mu diye soruyorsan uyulacak bir saatte atılmış. O saatte hayırlı bir olay olmaz. büyük ihtimal eski defterlerde kalmış birisi yada yine darlayacak birisi atmıştır. Acil bir durum olsa direk konuya girilir. Bu saçma girizgah yapıldığına göre mevzu uzayacak yol yapıyor. Cevap vermeyin ilişmeyin.
gelen diyorsan kardeş
ya cevap yolla
yada uyur numarası yap.
Gece 4 suları gibi uzatmalı eski sevgili kişisinden geldiği görüldüğünde ahan da gitti böbrekler dedirten mesajdır. Neden geriye kalan 23 saatte değil de, beyin faaliyetlerinin minimuma indiği saatler delikanlı anlatsana biraz..
(bkz: kezbana bağlamadan önceki son etryler)
(bkz: inanma seni silkecek)
Kişiden kişiye göre değişir. Bazen heyecandan olan uykunuzu da kaçırır bazen de yine mi bu tipini silktiğim deyip daha fazla uyumanıza sebep olabilir.
Ardına eklenen bir similey ile sonlanan iletidir. (bkz: gülücük)
görsel
Bana da uygulamadan gelen mesajdır.
Yine de hafiften bir hoşuma gitmedi değil swh
gelmeyen mesajdır.
Gelmeyecektir. Ama bekliyoruz tabi.
Evet şu anda mışıl mışıl uyuyorum.
Uyudum diye cevap verip uyuduysa nasıl yazdı amk dedirtmek için fırsat mesajıdır.
Gereksiz bulduğum mesaj.bakarım son görülmesine en son 15 dakika içerisinde girmişse normal mesajımı atarım cevap gelmezse uyumuştur zaar.
Ya konusucak insan aranmıştır ya da bütün gece kafada birikikenler konuşulmak istenmiştir.
en son geldiğinde dolar 1.5 liraydıı kardeş.