bugün

uykusuzluğun ileriki aşamalarından birisi. böyle, mayıştırır, güzelce içmişsiniz gibi hafifletir, tatlı tatlı, pek hoş.

(bkz: tedaviyi reddeden hasta)
halüsinasyon görmekten hoşlanan kişinin içinde bulunduğu durum.
uykusuz ya da penguen'den anlaşılacağı üzre bir karikatürist için hiç de şaşılmaması gereken eylem. ilham perisi uykusuz kalınca takılıyor cihangir'De sanırsam.
mazoşizm
(img:#1117758)
fetiş meselesidir.
Şu an olduğum durum, direk yatıp uyuyamıyorum da amk. Neyse bir sigara daha yakılır..
hele gözlerimin altında oluşan o morumsu renk.. yani bilemiyorum ben seviyorum ama fotoğraflarda filan açıkçası tuhaf duruyor. ki fotoğrafta çekmem ama çekince işte. lakin !! gözlerim bozulma yolunda ilerliyor yani ne kadar inat etmeyi sevsem de kendime karşı yapacak bir şey yok.
ukusuz olunca, konuşkan olurum, saçmalarım, ayrıca insan bitkin düşüyor bazen yürüyemiyor hatta uzuvlarına söz geçiremiyor filan vs. iyi bir şey değil. boş verin uyuyun. hem ben de rahat ederim. keşke tüm dünya benim ile birlikte uyusa...
Uzun zamandır uyuyamadığımı düşünürsek kendime insomnia tanısı koydum ve bundan çokça zevk alıyorum. O asabi hareketler, bi tavırlar. Gerçi bir süre sonra yaşadığınız kısımları unutuyorsunuz 'la ben bunu ne zaman yaptım neyse salla yapmışımdır' kafasına geliyorsunuz o zamanda kayış tamamen kopuyor. Halisulasyonlar ve kulak çınlamaları da fena değil. Maks kötü yanı beyninizin erör verip şiddetli baş ağrısıdır.

Edit:yazar arkadaşım sevgili erör'cüğümü andım. Tüm kalbim seninle sevgili erör!
insanın kafası bir güzel oluyor. iyidir.
Kafa ekmek gibi olur efendim. Dikkat! Uyumayın o kadar çok.
güncel Önemli Başlıklar