bugün

elinize bir adet sınav notu alıp bertaraf edebileceğiniz illet.

jamaikalı bilimadamlarının yaptığı araştırmalara göre sınav notlarının üzerindeki mucizevi maddeler beyne uyu emri gönderiyormuş.
duyduğuma göre 10 dk sert bir zeminde kımıldamadan yattıktan sonra ortadan kalkan durummuş, denenebilir.
bundan tam 3 yıl önce, soğuk karlı bir gecede gerçekleşmiştir. darısı tüm sevenlerin başına.
yaklaşık 5 dakika önce başa gelen hadise. saat 2 den beri debelenip durdum yatakta. gelmedi kodumun uykusu.
ortada birakir.
yanında sevişecek biri olduğu sürece sorun değildir.
Allah kimsenin başına vermesin verene de sabır versin uyku da gidince gelmeyenlerden.
akşam yemeğinde bir çaydanlık dolusu çay içmekten mütevellit oluşan hadise. *
Yaşamakta olduğum süreçtir.

Bu gibi süreçler, Milli birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğum süreçtir. Gidip acı çekeyim bari.
insanı dellendiren durumdur.

Bak ne güzel uykum geldiydi o an uyumadım şimdi de kaçtı işte.
Kaçtı yine tipini siktiğimin.
ya komik değil kardeşim.
Yarın okul var ama gelmiyor uyku çağırma ritueli nasıldı la.
Zaten zorla uykuya geçmiştim. Acayip bir şey oldu rüya değildi genelde rüyada olduğumu bilirim kendimi uyandırabilirim. gidiyodum resmen öteki tarafa şehadet tekbir falan getirmeye başladım sonra kendime geldim. Kaçtı gitti yani daha gelmez
hafif bir müzik tıngırtısı eşliğinde içinde bulunduğum durum.
2 cümle konuşursun külçe gibi uyuyacakken bir damla uyku kalmaz.

Evveliyatını sikeyim ya.
Sabah altıda kalkıcam iki saattir cin gibiyim
Uyumak istiyorum artık .
kan çanağı gözlerle bayılamamanın dayanılmaz hafifliği.. .
Şu an olandır. Müzik dinleyerek uyuyayım diyorum, fucking * sağolsun reklamlariyla onun da içine ediyor. Hayat çok zor be sözlük. Bir kere hırsız girmiş guvenliksiz evimde, geceleri yalnızlıktan mıdır korku mudur bilmem uyuyamaz oldum.
(bkz: Sözlükle dertlesmek)
Sözlüğe sarmama sebep olandır.
Niye böyle olur anlamak zordur. Evet.
Sebepli sebepsiz yere kaçabilir. En iyi sebeplerden biri de sabahın kör karanlığında kanagina dusen iki damla.
1 2 saat daha kaçırıp kahvaltı yapıp bayılmayı planlıyorum.
böyle planlar olmadığı zaman uyumanız gerektiği zaman can sıkıcı durumdur.
Yarın sabah da erken uyanamayacağınızı gösterir.
An itibariyle başıma gelen
Duş aldım belki mayışıp uyurum .