bugün

Yeni gelmiş aşağılık, utangaç bir pısırık, ezik, arkadaşı olmayan, salak, aptal, yalnız olmaya mahkum yazar. Hadi siz de aşağılayın beni. Bunu hakkedıyorum çünkü ezıgım.
ideal erkektir.

bir de asperger falansa super olur.
Ezik olmaya mahkum yazar, utangaç aptal salak yazar. Yarın üniversiteye dersi için gidecek. Yine herkes birbiriyle rahatça konuşacak o utangaclıgından kimseyle konusamıcak. Ezik olan yazar.
(bkz: martyr for love)

yazar olanla alakam yok. başlıca özelliklerim sadece.
şaka maka bildiğin (bkz: benim bu)
Ehehehehehehehehhe diyen yazar. Bakın yine kimse umursamadı onu, sadece Nickinin ilginçliği için nıckaltına yazıldı. Ezik ve yalnızım işte !!!

tanıştırayım bu arada. bakın bu makine benim arkadaşım. görsel

bunun sayesinde kantinciyle konuşup ezilmekten kurtuluyorum. kendisi hiç konuşmuyor, sadece beni dinliyo *
Kesin ibnedir.
genelde evlenince karısını döven adamdır. herkesin ideal koca tipi olsa da bir kez açıldıysa asla toparlayamayacak adamdır. hele ki yakışıklıysa potansiyel playboy bile denebilir.
abartmıyorum 16-24 arası türk erkeğinin en az yüzde 25'lik kısmını oluşturan erkeklerdir.
ezik olarak yaşamına devam eden yazar.
kendini bu kadar aşşağılama! En nefret ettiğim insan tipidir kendiyle dalga geçip eğlenenlerin aksine ciddilerdir. Ve depresyona meğilli tiplerdir.
'' utangaçlık eziklik değildir '' tesellisini binlerce kez duymuş ve bunun bir palavradan ibaret olduğunu bilen yazar. yine de teşekkürlerini, sevgilerini iletir bu iyi kalpli humanlara.

şimdi biraz üzülen yazar. sabah 8:30 da yine üniversiteye gidip ezilecek. iyi ezilmeler dileyin.

bu sefer başkana para vermesem mi notlar için ? zaten istemeye utanıyoruz amk.
Aşağılanmaya mahkum ezik yazar.
Haline ailece oturup agladığimiź ezik.
Hayati asosyal olarak gecmis mulayimdir.
(bkz: ben) utangaç değilim ama diğer kısımlar doğru
cesaret yetmezliğinden hayatı tehlikede olan yazardır.
kendi halinde adamdır, dışlanmış sporda ya da herhangi bir alanda başarı göstermemiştir, küçüklüğünde de.. kızlar bazen onun kendine bakma yakışıklı adam olduğunu düşünür ama o bu düşünceden bir haber, kendi dünyasında yaşamaya alışmıştır bile.. birkaç arkadaşı vardır belki bir de kız kankası, elbette kız dinlemeyi sevdiği için ona herşeyini anlatır; kanka diyerek her cümlenin başında, o adam ise her zoraki tebessümünde daha da küçülür, küçülür ve yok olur günün birinde.. ya kendini aramaya gitmiştir ya da daha asıl ait olduğunu düşündüğü yere..
kendisine talip olduğum yazar. hayalimdeki erkek vur kafasına al parasını.
Yeni bir trolize denemesi, bravo, ezilme o kaar, gel ablanın şefkatli kollarına.
Hayatı zor bulan yazar, çok ezıgız vesselam.
Utangaçtır yaşadığı dünyada sert darbeler yemiştir, iyi ve doğru olmanın kâr etmediği bir dünyada yaşadığını bilmektedir, yalnızdır çünkü böylesi bir dünyada yalnızlık tercihi hakkı bulunmaktadır. Ezik midir? Bunu anlaman için ezmeyi bir dene istersen kardeşim!
Sikik beyinli yazar. ara sira feyk mi cocuk mu diye dusunuyorum. Ne lan bu boyle forum mu burasi?
Galiba sayin moderasyonun dikkatini henuz cekememis.
Yarın okulu olan yazar. Yine ezılecek ve utanacak kimseyle konuşamayacak. Çok yalnız ve çok ezik. Olsun bunu kabullendım en azından.
aramıza hoşgelmiş cenaze şoförü yazardır.