bugün

Puhahaha bu başlık niye silindi lan Bi baktım 30 silik entry var mahkeme kararı mı var noldu.
tenini sevdiğim kadın. hayranım kendisine. aydınoğlu 1 bu 2.
(bkz: UPS boobs)

Dahiyim..
entryler silindi ama görseller duruyor...bu da ayrı bir durum... 5 entry 225 görsel olan tek nick6....
Modlar bile çirkin lohusa memesi görmek istemiyor artık.
Uludağ sözlük steplerinde memeli kıyımı.

Silik kutusunda 4-5 entry başlıkla birlikte uçmuş.

O değil de ben niye bu nick altına bu kadar çok entry girmişim o da çok garip bi mevzu.
Mod meme istedi bu da atmadı galiba hırs yapmış nickaltını tamamen uçurmuş ehehe bence böyle.
sözlüğün her köşesinde adını duymaktan bıktığım, nickaltındaki eski entry'leri uçurulmuş yazar kişisi.
Özlediğimiz yazar.
Aylardır Verdiğim mücadelenin galibi olarak zirveye bayrağı dikmiş olmanın haklı sevincini yaşıyorum.

Çift hattan kendi kendi kendine yolladığı,
"Yok bilmem nereni emiklerim"
"Dün beni çok sert bilmem ne ettin, tekrar edelim!"

Gibi mesajların ekran görüntüsünü sözlükte paylaşarak gündem olmaya çalışarak sözlügün adeta ırzına geçirmişti.
Yine poposunu, memesini paylaşarak prim yapmaya çalışmış ve hiç ceza almayarak kollanmıştı.

Özür dilerim, burada erkek bir yazar erekte haldeki penisinn fotoğrafını paylaşsadı (tabi eşofman veya baksır giymiş olarak)

Anında sözlükten uçurulmaz mıydı?

Bu ahlaksızı burada bu kadar zaman kollayam götlere selam olsun.

Kim lan bu?
Ne özelliği var?

Aslında kız Kimseyle sevismemiş bu zamana kadar, gelip burada her gün bir başkasıyla yatıyor imajı yaratarak erkeklerle eğleniyordu.
50 erkekle depiştim diyerek ilgi çelmeye çalışan Çılgın bakire.
artık ismini duymaktan bıktığım yazar. nickaltı silinip çaylağa düşürülmüş.
görsel
şüphesiz ki sözlükler aleminin en güzel götlü kızıdır.

yirim.
özlenen seksi yazar. yeşillendir bebek.
Şu an online.
https://www.youtube.com/w..._channel=AvrupaM%C3%BCzik
(#46417622) ile '' helal olsun '' dedirtmiştir. ihtiyacımız olan budur !
sözlükte meme muhabbeti geçince aklıma ilk bu yazar geliyor amk. erkek olduğunu düşünmüyor değilim.
(#46751631) ile klavyesinin yabana atılmaması gerektiğini göstermiştir.