bugün

(bkz: Ups boobss ramazanda kapatılsın)
Zall... ya da sen dur
Emin bey duydunuz mu?

Benim profili herkese kapatıp sadece vip yazarlara açık tutabilir misiniz?

Yoksa Halk örseleniyor, kabarıyor, dikleşiyor, sertleşiyor

Muş.
Bayram da ne yapacaksa yapsın
Ümmetin bayramı şölen olsun.
belki iftarı yaptıktan sonra sonra memelere odaklanacağız, hatta aramızda belki de orucu memeyle açacak hayvanlar var onları da düşünün.
Silikon orucu bozar yalniz.
Ramazan'ın ilk günü ve halen çaylak değil. Meme ile orucu sakata sürükleyecek en iyisi recm edelim.
takke takılsın bence.
görsel
ups boobs az bir şey tanıdığım kadarı ile sadece cinsel dürtüsü yüksek bir kadın o kadar, şahsi olarak kimsenin bir değerine hakaret ettiğini görmedim sözlükte ki; bilakis kendine sırf yaptıklarından dolayı hakaret ediliyor.

bu esbab ı mucibe ile zaten kendisinin bilhassa oruç saatlerinde kendine has tarzda entry girmeyeceği ve bu süreci böyle atlatacağı kanaatindeyim, ama dediğim gibi tanımıyorum sadece bir öngörü ve analiz.
eğer siz birkaç meme yada kadın vücudu fotoğrafına tahrik olacak kadar abazansanız hata sizde kimse kusura bakmasın.
Sandalyeden düşüren komikli kampanya.

Desteklemiyorum.
Lakin ups boobss' un, nerde, nasıl davranacağını bilen, değerlere saygılı, zeki ve eğlenceli, matrak bir trolll yazar olduğunu düşünüyorum.
Ben seviyorum bu deli kızı, kalsın.
yılın çaylağı seçileceği garantidir.
12 nesil 130 giri girmiş keko isteğidir. sen kimsin ulan makamın nedir kaç günlük yazarsın da aklınca kampanya yapıyorsun zibidi.
ramazanda davul çalsın bence.
Ulan kimmiş diye girip medyasına bakayım dedim yanıyor gacı. Allah sevgilisine güç versin.
Bence de iyi olur. Tutar meme resmi atar orucumuzu sakatlar.
upss un memelerine bakıp nefsini dizginlemeye çalışan kardeşlerin bu imkanını yok etmeye gerek yok.
görsel
Bir dine mensup olmasam da tüm oruçlu kardeşlerime saygılı bir birey olarak alanen desteklediğim kampanya.
Ramazanda oruç tutmayanlar için daha fazla meme fotosu yollamalı. Nasıl olsa yanacagız. Bari cayır cayır yanalım amk.
Yıllardır bu kampanya için canla başla mücadele veriyorum.
Gereksiz bir öneri. Bırakın suç işlemediği müddetçe herkes istediğini yapsın ramazanda.
Kendine günah keçisi arayanların isteğidir.

Bana kalırsa, tüm sözlük abazanlarının çaylak yapılması daha makul bir seçenektir.
insan bazı şeylere kafasını çevirebilmeyi bilmeli.. bakmıyorum dedin mi, bakma gitsin..
Sayın abdestini bozduklarım;
Teminat veriyorum ki; ups bacınızın bir ay götü memesini göstermeyerek, dikleşmediğiniz her gün için cennetten arsa tahsis tapusunuzu hızlandıracağım.
Hamdolsun.
yazım dilini de tesettüre sokarsa çok makbule geçer şahsen okurken bende bi hareketlenme oldu.