bugün

gizli bilgi diyen olmadı, nerelerde kaşarlık yaptın onu göstermek adına bu başlığı açtım. eskort olduğunu da duyduk umarım doğru değildir bu iğrenç tiple bir de.
ey 85c sen nelere kadirsin...
Kadın gelmiş abazan mumelesi yapıyor size. Sizlerin de ağzından hala salya akıyor. Ahah lan bence kadın çok eğleniyor sizle.. *
iş bulma kurumuna yallah demiş ama her sözlüğe meme atan birisin asıl işsiz sensin. bu arada işim var yani, ama sana yallah işci bulma kurumuna. her sözlüğe üye olup meme atarak kendini tatmin edersin ancak. yallah işkur'a
beyler bide ayağına bu karıya para falan atmayın, sonra ağlarsınız.
Prim vermeyin şunlara. Ağzınız yamuluyor iki caps görünce. Kim olduğu ne olduğu aşikar olan vatandaştır.
Fiat aralığını da yazsaydın keşke. Yok yani bir arkadaşa falan lazım olursa tavsiye ederdik.
taş gibi sevgilim var demiş tokmakçısına.
soran olursa eskinickliyazar'ın sikip attığı kaşardı dersiniz..
arkadaşımız daha toy, şimdi onu savunuyor ya, kesin şimdi bana verir kafasında. ama aklı hiç basmıyor ki..
görsel
bu kaşar'ı neden siteden atmıyorlar anlamıyorum? siteden atılması için ne yapması gerekiyor.
Böyle giderse iç çamaşırını bile gösterecek. Kim gaza getirdi acaba?
@golazo nick'li yazar götünü görmüş galiba.

--spoiler--
götü küçükmüş
--spoiler--
özelime şöyle mesaj atan arkadaş olur kendisi. beni yoldan çıkarmaya çalışıyor lakin bu ilk okul şiirleleri ile olacak iş değil

--spoiler--
derdin oldum, kadehler dolsun, bilmiyorsun, görmüyorsun, ah memeler emiliyor duymuyorsun asdfg
--spoiler--
an itibariyle kendisine prim verilmemesi için, bu başlığa bir daha entry'i girmeyeceğim.
sözlüğe kimi zaman eğlenceli, kimi zaman da bilgi içerikli entryler giren dişi bir yazardır. allahın vermiş olduğu fizik ve zeka, sözlük dişilerinin bir çoğu tarafından ne yazık ki kıskanılmaktadır. üzülmeyin kızlar, allah herkese eşit davranmıyor ne yapalım. mesela benim boyum 1.82, ben hiç 1.90 erkekleri kıskanıyor muyum? hayır. allah başka yerlere eklemiş deyip geçiştiriyorum, sizde öyle yapın. bu hanımefendiyi fiziğiniz ile yenemeyeceğiniz belli bari kültürlenmeye çalışın. kıskanıp laf atacağınıza kendinizi geliştirin. diyeceklerim bu kadar, iyi yazmalar dilerim.
sevdiğim bir arkadaş.
sana da iyi yazmalar kasapçım. nasıl gidiyor işler?
haarp projesidir.

keza memeleriyle sözlüğü sallamaktadır.
Memeli bir hayvan.
Ups boobs xx yılında xx şehrinde dünyaya geldi. ilk öğretimini xx okulunda tamamlayan ups boobs... olum manyak mısınız kendinize gelin. Tek bildiğimiz memeleri o da tam olarak bilinmiyor.
show haberin haber bulamayınca aynı haberi biraz değiştirip değiştirip vermesi gibi. abazalar ne zaman çadırı kaldırsa başlık açıyor heralde. işini bitiren çıksın server kasıyor. abi masa 5 yarım saat daha uzatabilir misin ?
Vala yüzünü görmedim götü memesi güzel ama vücudun üstüne ayşen gruda gibi bi surata sahipse kaldır çöpe at.
12 yıldır sözlük erkek ve kadınlarının psikolojik ve sosyolojik bağlamda birbirleriyle olan örüntülerini inceleyerek bunları diyalektik ve ilişkisel sebep sonuç içerisinde değerlendirerek bir araştırma şirketine rapor olarak sunan denetim firmasında baş kurabiye olarak çalışmaktayım. evet sevgili arkadaşlar, ups ya da hoops gibiler sizce neden bu kadar ilgi çekiyor? cevabı çok basit. toplum normlarının dışına çıkıp farklı frekanslarda yayın yapan her şey bu kadar dikkat çeker de ondan. peki bunun nedeni ne? sizsiniz sevgili arkadaşlar. sizler ups boobs gibileri var ediyorsunuz ve onun gibiler de siz bu şekilde üstüne düştükçe, eleştiri kisvesi altında aslında bilinçaltınızdaki ona ulaşamama güdülerinizi kontrol edemeyip saldırganlaştıkça, eleştiri düzeyini ayarlayamayıp hakaret ettikçe o ve benzerlerini güçlendiriyorsunuz.aslında hiç görmezden gelseniz, yokmuş gibi davransanız ups boobs da bir köşede unutulup gidecek. yalnız buradan kendisini de tebrik etmek istiyorum, zira sizlerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. şuraya bak, sürekli bu kişiyi yerenler her gün nickaltında.
akira kurosawa'nın bu konuda harika bir sözü vardır. "anata ga karera o sanbi suru hodo, karera wa anata ni motto norimasu." yani "sen onları ne kadar yüceltirsen onlar da senin üstüne o kadar çok biner." şaka lan şaka, ben uydurdum şimdi. güzel cümle oldu ama. atasözü gibi. ata olacak adamdım ben.
Adına sayfalarca entryler girilen anonim yazar.