Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

unlu isimlerinin yazar ismi olarak secilmesi

 1. 5 5
  sözlüğümüzde karşılaştığım ve hoşuma gitmeyen durumdur. arjen robben veya evanescence gibi isimlerin nick olarak seçilmesinden dolayı bu başlıklarda gerçekleriyle ilgili konular yerine yazarlarla ilgili yorumlar okumaktayız. mesela bugün evanescence başlığında otuzun üzerinde yazı olduğunu görünce acaba önemli bir olay mı oldu diye düşündüm ama meğerse yazıların hepsi bir yazarla alakalıymış. rock grubu evanescence ile ilgili bir durum yokmuş yani! ancak başkalarına bir sataşma olmadığı sürece herkes istediği yazar ismini seçmekte serbest olduğu için konu hakkında yapacak birşey yok. n'apalım bu şekilde kabul edeceğiz durumu!..
  #1749845
 2. 1 1
  bazen beğeni, bazen özentilik sonucu olan seçim. dahası, yeni neslin pek tanımadığı ünlülerin ismini seçip işi ukalalığa vuran yazarlar da bu kategoriye girmektedir.
  #1749957
 3. 1 1
  polat alemdar ile zirve yapmış aktiviteler bütünüdür. karşıdakini nickiyle etkileme çabası* içine girmiş bireylerin uyguladığı bir yöntem olma özelliği de vardır aynı zamanda.
  #1750056
 4. 0 0
  bazen de dalga geçmek adına ya da geyik olsun denilerek alınan nikler. çoğunlukla da bu amaçlarına ulaşan nikler;

  esra ceyhan
  kibariye
  nuri alço
  tecavüzcü coşkun
  küçük emrah

  vs..
  #1751139