bugün

Yeni Türkiye'yi artık her yerde görmemizi sağlayan hatalardır.

görsel

Şunu yazanın ben ta amk. Süper liğ ne amına kodumun yaratığı.
resmen rezalet ya hadi hatayı yaptın adama vermeden önce bakıp görmediniz mi amk bu nası hata diye ya ajsgdkada.
Abi tabağı Battal Abey yaptı. Battal abey 90’dan beri lazer kesim plaket, sümen yapar, kristal bardaklara isim yazar. Malatya’ya tayin olan her hakim savcının sümeni Battal abeyde yapılır. Öyle büyük ustadır. Yalnız Battal abeyin bir kusuru var. Ne yaptıracaksan Yazıp eline verecen. Kendisi ilkokul 2’den terk olduğundan konuştuğu gibi yazıyor. Misal geçen Ankaralı Turgut’a plaket verdiler Malatyalılar gecesinde. Tabakta ”ankarali torğet” yazıyordu. Başkent diplomasisinde büyük gerginlik yaşandı. Adama bi transit kaysı gönderdiler öyle razı geldi. Ben başkasının yalancısıyım sikecem yapacağınız işi felan demişler ağır konuşmuşlar. Neyse ne ben tabak meselesini Battal abeye ileticem, ricam konuyu daha fazla büyütmeyelim.
Bir Uludağ sözlük yazarı tarafından kaleme alınmış olması muhtemeldir. Sonuçta bir futbol kulübünden çok fazla şey beklememek lazım. Biz bile yapıyoruz böyle hataları.
Sivaslılar bile daha düzgün yazıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar