bugün

Sağlık bakanı'nı dinleyin umreciler bir işe yarayın. Akıllı olun. Bu arada akparti umrecilere zulmediyor diye ak saraya da yürüyebilirsiniz. Seçim sizin. Evet.

Tekrar bu arada:

(bkz: irtica koronadan daha tehlikelidir)
görsel
Çoğu Uymaz bak görürsün.
Uyarı var ama uyum ne kadar olacak bilmiyorum. Kendi bölgemde bile en az bin kişi umreye gitti ve geri döndü. Şimdi olaya bak bunların ziyaretçileri bitmez. Resmen sıçtık. Evet.
Bizim insanımız söyleneni anlama konusunda ciddi bir problem yaşıyor.

Bunu küçük kitlelerde zaten görüyorduk ama genel kitle üzerinde de görüyoruz son günlerde.

Çok açık bir şey söyleniyor: "umreden ya da yurt dışından herhangi bir yerden dönen insanlar kendini karantinaya alsın ve çevresi, ailesi bu insanlarla temas kurmasın."
Bunun nesini anlamıyorsunuz ya hu?
Niye ısrarla insan içine çıkıyorsunuz niye ısrarla bu insanları karşılamaya gidiyorsunuz?

Bu insanlar sayesinde sonumuz italya gibi olacak, demişti dersiniz.
Hepsi zorla karantinaya alınmalıdır
Korona çıkanlar yeniden suudi arabistana gönderilmelidir.
Kutsal topraklarda kalsınlar.
Bunlar dönmeye başladı mı? Yolda mı? Neredeler?

Bakın bu insanlar ülkeyi felakete sürüklerler.

Gündem oluşturmak için bu başlık ya da benzer başlıkları yukarıda tutun.

6.vaka umreden dönen bir şahıs. Gerisini siz düşünün.
Kesin alirlar önlem aynen.
Hiç dönmesinler, orada kalsınlar. Benim anlamadığım bu arabistan sıcak ülke değil mi? Virüs falan bu kadar sıcakta da faaliyet gösterebiliyor mu?
Uymaları gerekir bu gün istemeden de olsa umreden dönen bir dayı ile aynı ortamda bulunmak zorunda kaldım. inşallah grüslü değilsindir dayı ben sana sorarım yoksa..
Bu 21 bin kişinin 21 i laf dinlemez. illa o hurmalı birbirinin ağzına verecekler. O hurmalar da bizim götümüzü tırmalayacak.