bugün

gidene dur demeyiz, düşmeyiz biz dalgaya, ankaranın bebesi, dönüp bakmaz arkaya. ulus cebeci çankaya, gardaş deriz kankaya, bize her yol paris değil, la bize her yer angara. gölbaşının gülleri, imrahorun deresi, atara atar yapar ankara’ nın bebesi. severse candan sever onun aşkı bir rüya angaranın bebesi tek zar atar sevdaya.. diye giden içinde çok sihirli kelimelerin olduğu über şaheser.
sözler o kadar derin ki akıl mantık işte o noktada duraksar, beyin insan vücudunu terkeder.
Bize her yol paris degil ula bize her yer angara..
Diye soylenen kroca ve sincanlica bir sarkidir.
klibini izledikçe "şu dünyada bir kamyon sopa atılacak ne kadar çok adam var" diye demeden edemiyorum.
Dün bahçelide beyaz bi porche'de duydugumparça.

Belanızı sikeyim sizin şeklinde bir bakıs atıp, uzaklastığım ortamdır.
istanbulun boğazı var bizde de bunlardan bolca.
(bkz: angara)
Tunalı ve Bahçelievler elit kesimin içtiği yerse, ulus Cebeci Çankaya da varoşların içtiği yerdir. Yapılan muhabbetin seviyesi düşük olsa da kimse masadan kalkmak istemez. Daha samimilerdir burada içenler.
(bkz: bermuda şeytan üçgeni)
gardaş deriz gankaya. bize yer yol paris değil la bize her yer angara.
çankayanın, ulus ve cebeciyle hiçbir alakası yoktur aslında. sırf kafiye uysun diye eklenmiştir. çankaya-kankaya.
sözleri ağıza takıntı olan şarkı.
güzel bir şarkı Angaranın bebesiyiz sonuçta .
Bize heryer angara.
ankara'da yolda yürürken çok lüks arabalarda yüksek sesle dinlendiğini duyabileceğiniz şarkı.

(bkz: gardaş deriz kankaya)
ilk izledigimde baya bunyemde şok etkisi yaratmis sarki\klip. Bu şoku en son ajdar ile yasamistim.
Bu ankaralilar ne kadar itici bi kültüre sahip ya hof.
ikide birde sol framede bir parçasının görüldüğü şarkı.

Ulan her seferinde dilime dolanıyor sonra söylüyorum yetmiyor kalkıp oynuyorum. Yapmayın şu eziyeti yaa...
ankaranın 3 ilçesi değildir. herkes ankarayı bilmese keşke demi.

ankaranın semtleridir. bir tanesi de ilçe olarak geçer.
kankaya kardeş denen yerler.
Ankara nın 3 belirgin semti.
Bize her yer meyhane. *
(bkz: bağcılar esenler güngören)
(bkz: serbest çağrışım)
güncel Önemli Başlıklar